• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l] Barwniaków " Kronika wypadków miłosnych "

#26
Wczoraj była Akcja Ewakuacja. Gdyby mi ktoś kilka tygodni temu powiedział, że będę musiał ratować Karlusa przed resztą Barwniaków wyśmiał bym go Smile. Nie do pomyślenia było , że ten rozstawiajacy wszystkich po kątach osiłek będzie ganiany  przez Janusza, Kaśkę i nawet zmizerniałą Zuze.  Jeszcze przedwczoraj przepychał się z Januszem a teraz ledwo co znalazłem go wyciśniętego w zagłębienie tła. Nie wiem co się wydażyło ale był bardzo wystraszony. Kilka minut obserwacji i wiedziałem że albo wyślę go do sanatorium albo go wykończą. Nie było nawet żadnego problemu ze złapaniem  go i po chwili jechał w nowe miejsce. Zobaczymy może jeszcze kiedyś do mnie wróci.....
Pozostała trójka chyba też długo nie będzie w komplecie. Zuza co prawda nie jest w panice ale wygląda na to, że dołączy do Karlusa. Dziś Janusz z Kaśką nie mając Karlusa pod ręką ( a raczej płetwą ) wzięli się na Zuze. O ile Janusz ze względu na stare czasy ma dla niej odrobinę litości to Kaśka goni ją aż zniknie jej z oczu. Poobserwuję je jutro i jak nic się nie zmieni spakuje Zuzi walizki. 
Jeśli okaże się, że ze związku Janusz i Kaśki coś wyjdzie, będzie to dowód że związki budowane na przyjaźni są najlepsze.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [112l] Barwniaków " Kronika wypadków miłosnych " - przez Goran - 16-11-2019, 20:15 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości