• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l] Barwniaków " Kronika wypadków miłosnych "

#6
No i coś chyba przegapiłem... jeszcze wczoraj biłem się z myślami czy już czy jeszcze odłowić Karlusa by Zuza i Janusz mieli wolną chatę a tu dziś niespodzianka. Wracam z pracy i co widzę? Kiryski do dzisiaj spokojnie zwiedzały wnętrze kolosa a teraz Karlus siedzi przed wejściem do niego i goni wszystko co się tylko zbliży. W środy kolosa pływa zaś Zuza .. co chwila wystawiając łebek zaprasza Karlusa do środka. Wygląda na to że jednak zdecydowała się na niego. Pewnie doszła do wniosku , że może nie jest tak przystojny i szalony jak Janusz ale przynajmniej będzie się przy nim czuła bezpiecznie bo obroni ja i przyszłe pociechy. 
Janusz chyba nie bardzo może pogodzić się z przegraną bo że złości przegania Kaśkę. Kaśka w ogóle ma przechlapane bo Zuza potrafi całe akwarium przepłynąć by ja pogonić.  Wracając potem do kokosa gdy płynie koło  Janusza powygina się jeszcze troszkę jak by mu chciała powiedzieć : patrz co straciłeś: ). Tak że chyba natura i instynkt wzięły górę. Związek Zuzy z Karlusem może nie jest tak szalony i namiętny jak mógł być z Januszem, ale da gwarancję że rozmnożą się najsilniejsze osobniki. Ciekawe jak duża będzie agresja przy tarle i czý Januszowi i Kasi trzeba będzie szukać nowego domu. A może się mylę i jeszcze nastąpi jakiś zwrot akcji... W końcu to będzie ich i moje pierwsze tarło ??
Jeszcze jedno mnie zastanawia... czy wśród Barwniaków trafią się jak u ludzi, że ojciec wychowuje nie swoje dzieci ? ?

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [112l] Barwniaków " Kronika wypadków miłosnych " - przez Goran - 08-10-2019, 18:41 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości