• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Przemek Wieczorek i Akwarium Szczecin

#71
Trochę więcej ludzkiej życzliwości Z OBU STRON i by afery nie było.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
W przyszłości przyjdzie mi kupno nowego zbioenika i z całą pewnością będzie to zbiornik od Przemka.

Xcover 3
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Niech każdy kupuje gdzie chce.

Po tym co przeczytałem, to nie kupię tam. Akwarium pewnie byłoby by bez zarzutu, ale nie dotrzymaliby pewnie terminu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
Ten wątek mimo wszystko jest pouczający. Działania podjęte przez właścicieli w celu realizacji zamówienia są jak opisujecie dość przypadkowe i chaotyczne. Widać jak na dłoni marną ich kondycję. Sposób usprawiedliwiania błędów i „ciepłe” słowa o firmie, zamiast pomóc jeszcze dobitniej wskazują błędy. W sumie te błędy i zaniechania prowadzą do lekceważenia kineta i nie respektowania jego podstawowych praw. Moim zdaniem całe zamieszanie, które opisujecie tkwi w złej organizacji pracy firmy.

Przemku czas to pieniądz dla Ciebie i klienta a dotrzymywanie terminów to również okazywanie szacunku (kto lubi gdy się go nie okazuje ?). Więc nie ma się co dziwić pretensjom i nakręcającej się spirali zarzutów. Nie dotrzymam terminu to nie podejmuje się roboty. Przyjmując taką zasadę unika się wszystkich pretensji przedstawionych w tym wątku. Wiem że są ludzie którzy nie zdają sobie sprawy jak „szanowanie czasu” jest ważne a zrozumienie tego przekracza ich możliwości intelektualne albo tłumaczenie niedbalstwa „sory ale taki mamy klimat” jest żenujące.

Jest wielka nadzieja że firmy, które lekceważą czas klienta jest policzony.
Przemek, czas na poważne zmiany organizacyjne bo konkurencja nie śpi a niezadowolonych przybywa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
To już koniec Sad walec przyjedzie i wszystko wyrówna Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
(12-11-2016, 18:52 PM)Rysiek napisał(a): To już koniec Sad walec przyjedzie i wszystko wyrówna Smile

Rysiu ja z checią za ten walec zrobię. Wink

Przemek na pewno nie raz skorzystam z Twoich usług i dalej będę zadowolony , ale z całym szacunkiem dla Twej niewiasty którą widziałem juz w akcji niesienia akwarium ważącego +100 .... to Ty powinienes tak usprawnić system aby dziewcze siedziało za biurkiem i odpowiadało na sms-y , e-maile , telefony oraz pilnowało zamówień a ty wraz z przyszłym współpracownikiem realizował zamówienia.

Robota i wykonania wyśmienite oraz marudzenia na jakość są rzadkie , ale zdecydowanie logistyka jest na zero Sad

Mam nadzieję że firma sie rozrośnie i będzię działała prężnie i na czas ... Czego z całego serca Wam życzę Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
(07-11-2016, 00:09 AM)Przemek napisał(a): Witam .
Chciał byś się odnieść do przedmówców. 
Bakus 44 po rozmowie z Natalką doślismy do wniosku że zrobimy dla Ciebie drugie akwarium z szkła 12mm . Natomiast obecne akwarium będziesz mógł zatrzyma bądz sprzedać . To już w Twojej gestii. 

Chciałem tylko potwierdzić wywiązanie się Przemka ze swojej obietnicy. Akwarium otrzymałem co prawda mniejsze i z cieńszego szkła- na moją prośbę, lecz w zamian dostałem dodatkowy front OW. Co do wykonania, to jak zwykle nie było się do czego przyczepić.

Pozdrawiam i dzięki za darmowy zbiornik.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
Witam,
Trochę odświeżę ten wątek ale uważam że należy się przychylna recenzja Przemkowi. Akwarium wykonane perfekcyjnie, zabezpieczone do transportu było również bardzo profesjonalnie. Widać że starają się żeby akwaria były na wysokim poziomie. Owszem na zbiornik trzeba trochę poczekać, jak się komuś spieszy to niech szuka gdzie indziej. Niemniej jednak ja jestem bardzo zadowolony zarówno z kontaktu (wymienione ponad 100 maili, zawsze szybko odpisują) jak i z całości zamówienia.
Polecam !
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
Ja co prawda zamawiałem akwarium od Przemka dobre 3 lata temu (160x60x60), ale swoją opinię można napisać zawsze. Smile Zauważyłem ten wątek to postanowiłem się "wypowiedzieć".
Ja, podobnie jak kolega wyżej, jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania akwarium. Jest dopieszczone pod każdym względem. Dojechało ze Szczecina do Gorzowa Wlkp. całe, wszystko było w porządku.
Kontakt faktycznie nie był łatwy, ale nie spieszyło mi się i byłem w związku z tym cierpliwy. Opłaciło się, bo akwarium najwyższej jakości. Smile
Ja osobiście polecam tego fachowca. Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości