• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zapomniałem sprawdzić tabliczki w oceanarium

#1
Pytanie co to za pielęgnica? Para z narybkiem Oceanarium Poema del Mar na Gran Canarii
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Amatitlania sajica.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Gracias Smile Niesamowite kolory i zachowanie. Pytanie czy by się dało je trzymać z parą severum? (parametry wody? [robię podmianki z RO], temperament, terytorium?) Wiem że do 240L nie powinienem dawać więcej ryb ale moje severum wiecznie schowane i chciałbym w końcu widzieć jakiś ruch w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Woda nie taka, myślę też, że sajica prowadzające młode zdominuje severumy, mimo iż te są sporo większe.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No jak dajesz RO to raczej nie dawałbym tam sajica. Swoją drogą, jakiej wielkości były te w oceanarium? Wyglądają na spore, a nie przekarmione.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6

podmianki robię z RO ale nie spodziewam się zerowej twardości w akwarium Na dnie 3kg drobnej czerwonej lawy i 30kg drobnego żwirku Ech no marzy mi się taka para Sajicy
Ew co by się jeszcze nadawało do Severum i zimnej wody? (mam 24 stopnie)? Elioty?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ani Sajica Ani Eliota nie nadają się do Severum to zupełnie zupełnie wymagania co do wody i ten żwir przy pielęgnicach  Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości