• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akwaria, filtry, regał... itp

#1
SPRZEDAM

1.       Zestaw, regał, akwarium 240l z frontem OW i akwarium 155l – 700zł – 120kg serpentynitu gratis

2.       Pseudotropheus Saulosi z Fish Magic – 8 sztuk – 160zł, pokarmy naturefood, seachem, fishmagic gratis
4.       10 litrów biologii nie używanej będzie dokładana jako gratis do filtrów poniżej
5.       Filtry kubełkowe, e1501 - zarezerwowany
6.       Pre filtry HW 602A 603A po 30zł
7.       Filtr HW 602B 30zł – SPRZEDANY
9.       Sole 500g i Bufer 600g seachem do malawi razem za 50zł plus gratis phosguard - zarezerwowane
11.   Seachem Equilibrium, acid bufer i alkaline bufer za 50zł za wszystko tylko trochę użyte to jak za darmo
13.   Aquael lampki sunny model 2 po 30zł – została 1 - zarezerwowana
14.   Grzałka EHEIM JAGER 100w 30 zł, jak nowa
15.   Filtr RO rozbudowany z mojego kanału mechanika, węgiel, węgiel, mechanika, membrana 100gpd, żywica – 150zł całość z dodatkami, węże, klucze, obudowa itd., itp. – sporo tego
 
 
Na dzień dzisiejszy to wszystko, reszta później
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Lampki PLANT sprzedane ale są jeszcze sunny 3 sztuki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
lampka sunny sprzedana, matrix sprzedany, aktualizacja w pierwszy poście

reszta aktualna.... komu, komu bo ide do domu Smile takich okazji nie będzie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Przepraszam za OT, ale taaaka wyprzedaż oznacza koniec z hobby i kanałem czy przesiadkę na większe zabawki??
Pozdrawiam,Kamil.

[650L] Strefa przejściowa Jeziora Malawi...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(08-08-2019, 06:38 AM)Limak86 napisał(a): Przepraszam za OT, ale taaaka wyprzedaż oznacza koniec z hobby i kanałem czy przesiadkę na większe zabawki??

Prawdopodobna przeprowadzka i obecne kłopoty zdrowotne. Od prawie dwóch miesięcy w ogóle nie moge zajmować się akwariami i robię sobie przerwę i sprzedaję wszystko bo jak wrócę za rok, dwa do akwariów to już tylko z jednym większym zbiornikiem także tak czy siak to sprzedaję całkowicie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Aktualizacja 1. postu Smile Ale znalazłem jeszcze kilka drobiazgów to po weekendzie dołożę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Aktualizacja, niestety nie mogę edytować pierwszego postu Smile

SPRZEDAM


1.       Zestaw, regał, akwarium 240l z frontem OW i akwarium 155l – 700zł – 120kg serpentynitu gratis - do negocjacji
2.       Chindongo Saulosi z Fish Magic – 8 sztuk – 160zł, pokarmy naturefood, seachem, fishmagic gratis
9.       Sole 500g i Bufer 600g seachem do malawi razem za 50zł plus gratis phosguard - zarezerwowane
11.   Seachem Equilibrium, acid bufer i alkaline bufer za 50zł za wszystko tylko trochę użyte to jak za darmo
14.   Grzałka EHEIM JAGER 100w 30 zł, jak nowa -zarezerwowana

 
 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości