Odpowiedz 
Fishroom pomoc
29-06-2019, 15:07 PM
RE: Fishroom pomoc
(29-06-2019 12:37 PM)Bagnokwarium napisał(a):  Budynek jest stary, murowany z cegły, nie wszędzie jest nawet wylewka, w pomieszczeniu gdzie chciałem zrobić fishroom jest obecna bitą ziemia Big Grin mam jeszcze w piwnicy pomieszczenie podobnych rozmiarów jednak ogrzewanie latem mnie zniechęca. Kurcze połowa rzeczy dla humanisty którym jestem, bez styku z budowlanka to czarna magia Big Grin może lepiej będzie zamówić jakiegoś majstra powiedzieć co chce osiągnąć i niech wyceni pi razy drzwi koszta. A np kupienie blaszaka 3x5m ocieplenie i zrobienie solidnej wentylacji bądź mocny osuszacz powietrza nie zdało by egzaminu?
Blaszak będzie kosztował tyle, ile materiał na izolacje termiczną wewnątrz, a ocieplenie blaszaka tyle, ile robota za izolacje wewnątrz . Osuszacze stosuje się doraźnie, do pracy ciągłej to się nie nadaje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2019, 17:48 PM
Jakie panują obecnie temperatury w tym pomieszczeniu bez Twojej ingerencji - lato/zima?

Mój wzór na dobór wielkości ryb do akwarium:
długość akwarium / 20 = długość dorosłej ryby
To na prawdę dopiero wtedy dobrze wygląda Smile
18-07-2019, 16:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2019 16:24 PM przez novi.)
(29-06-2019 12:37 PM)Bagnokwarium napisał(a):  w pomieszczeniu gdzie chciałem zrobić fishroom jest obecna bitą ziemia
Tak jak pisałem.
może lepiej będzie zamówić jakiegoś majstra powiedzieć co chce osiągnąć i niech wyceni pi razy drzwi koszta.
Tak, ale nie oczekuj że lekko będzie - jak dobry fachowiec to powie - postawić nowy.
A np kupienie blaszaka 3x5m ocieplenie i zrobienie solidnej wentylacji bądź mocny osuszacz powietrza nie zdało by egzaminu?
Nie zda egzaminu, na pewno.
Ostatnio przerabiam domek do apiterapii - ma ocieplane ścianki i jest dogrzewany przez pszczoły ale nie miałbym pomysłu tam akwa stawiać :-)

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe