• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akwarium 150x50x50

#21
Zaraz. To ty nie masz tej 375 jeszcze? To zakładaj największy baniak jaki możesz tam dać - myślałem że już masz 375 L i dlatego odradziłem ci kupowanie ciut większego. Jeżeli dopiero masz go w planach to zdecydowanie zamawiaj 170x60x50 cm i nawet się nie zastanawiaj Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Nie, dopiero jestem w trakcie kompletowania budżetu bo jednak postawienie takiego kawałka akwarium kosztuje Smile a chce mieć już trochę większe rybki na początek do tego baniaka bo jednak lepiej będzie się prezentować. A kupno pary dorosłej to psuje cały urok Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Bardzo dobrze kombinujesz. Zawsze lepiej zaczynać od młodych ryb. Trzymam kciuki żeby udało się wcisnąć jak największy baniak Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Dzięki Smile teraz planuje kupno 6x pielęgnic tylko nie wiem jakich Big Grin .Następnie jak przejdę do większego zbiornika spróbuję dopuścić do nich molinezje żaglopletwa. Czy to prawda że w słodkiej wodzie ciężko ją utrzymać i podatna jest na choroby?


A co sądzicie nad takim połączeniu może nie ten biotop ale da radę zebra+czerwieniak dwuplamy ,zebra+ akara pomarańczowopłetwa bądź zebra+severum?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Molinezja bez soli też sobie poradzi . 
Nawet rozmnożysz je.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
To teraz zostaje kwestia drugiego gatunku pielęgnic, może z pawiooka bądź wielobarwna?  Smile Big Grin 


Chyba z tą zebra będzie więcej problemów niż myślałem i ostatecznie pójdzie gdzieś do oddania :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Na Pawiooką za mały zbiornik.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Też tak mi się wydawało :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Jednak zadecydowałem przy zostaniu przy starej propozycji nikaraguańska+eliota narazie będą pływały w 200l  w Grudniu  jak nie wcześniej pójdą do większego zbiornika Smile zebry pójdą na sprzedaż. Dziękuję za rady szczególnie piotrK.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości