• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Skąd ?

#1
Witajcie.
Na TYM forum jestem nowy, więc siłą rzeczy nie znam jeszcze zwyczajów tu panujących. Nie obrażę się zatem jeśli ten post wyląduje w koszu. Nurtuje mnie jednak pytanie: po co przy informacji o forumowiczu jest rubryka SKĄD skoro prawie nikt tego nie wypełnia.
Może nie wypada tego wypełniać i popełniłem faux pas Blush

Pozdrawiam
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Jest bo jest. Ktos wypelnia, ktos nie, wolna wola. Obowiazku nie ma Smile To jakis wielki problem? Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jeszcze niedawno tego nie było, jednak celowo umieściłem tę rubrykę, aby była widoczna przy każdym poście.
Moim zdaniem jest to bardzo istotna informacja dla ludzi, którzy szukają ciekawych ryb oraz chcieliby nawiązać kontakt z innymi akwarystami (np. ze swojej okolicy). Jeśli jednak ktoś woli zachować anonimowość w tej kwestii, to nie ma żadnego problemu, ponieważ nie jest to obowiązkowa rubryka.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja też jestem nowy i jeśli mogę wyrazić swoje skromne zdanie, to jest to informacja bardzo istotna. Sam np chciałbym wiedzieć ilu jest tutaj akwarystów zajmujących się tylko pielęgnicami z okolic Gniezna lub w ogóle z województwa wlkpSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No to kolego Szymonie proponuję na dobry początek wypełnienie tej rubryczki Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Już się poprawiłemSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości