• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Geophagus winemilleri WF

#1
Sprzedam 7 szt geophagus winemilleri.
4 szt są kupione niecały rok temu od Arsika (odłów), pozostałe 3 szt są od akwarysty z Łodzi i nie znam ich pochodzenia.
Ryby od Arsika mają +20 cm, reszta około 15 cm.
Sprzedaję, bo wydaje mi się, że są już za duże jak na moje 576 l. Poza tym moje akwarium stoi w ruchliwym miejscu w mieszkaniu i są one narażone na krótkotrwały stres. Nie mam serca nadal je trzymać i mimo żalu muszę poszukać im lepszego, większego, spokojniejszego domu.
Polecam je do akwarium 180-200 cm i wzwyż.
Pływają obecnie w wodzie o parametrach pH 6, KH 0, temp 27 stopni pod stonowanym oświetleniem. Jedzą praktycznie wszystko.
Nie mam pojęcia jaki jest układ płci. Wiem na pewno, że jest 1 samica, bo złożyła ikrę trzykrotnie, ale nic z tego nie wyszło - w akwarium są też inne ryby.
Cena jaka mnie interesuje to 1000 zł za wszystkie 7 ryb.
Odbiór najlepiej osobisty w Gorzowie Wielkopolskim, ewentualnie mogę dowieźć do 100 km. Jestem też otwarty na propozycje transportu ze strony kupującego.
Zdjęcie mojego autorstwa, w razie czego podeślę więcej fotek lub filmów zainteresowanemu.
Pozdrawiam! [Obrazek: 6aba6a51cc33d334b77d2b36f3ef6336.jpg]

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Up.
Udało mi się skontaktować z akwarystą z Łodzi i ten potwierdził, że 3 ziemiojady od niego są dzikie.
Także wszystkie 7 szt są z odłowu. [Obrazek: a8f5faad9d6076d898bf11356dfd7c48.jpg]

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Cena spada do 900 zł za wszystkie 7 ryb.
W grę wchodzi też wymiana. Interesuje mnie dorzecze Kongo, ewentualnie Niger. Chciałbym iść w stronę biotopu jednej z tych rzek. Jeśli ma ktoś ryby z tych okolic i ma ochotę na wymianę / wymianę + dopłatę to zapraszam do kontaktu.
Jeśli chodzi o cenę to można próbować się targować, śmiało. Wink Propozycje oczywiście rozsądne.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości