• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Apistogramma barlowi

Będzie z niego prawdziwy kozak.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mam nadzieję że nie tylko z niego, ale też i z jego dzieciaków.
Sorry za jakość fotek - niestety tylko smartfon.[Obrazek: 48dfa70cb28fec28245fc3e706749190.jpg][Obrazek: f43808a4d69d66603c3f88eab2bf0253.jpg]
[Obrazek: 84983a880d2b82827f17a3e5a5b1f8c9.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czy u nich tak to wygląda ?
Młode mają ok centymetra, a samica ponownie pilnuje kokosa. Czyżby miała mnie dopaść "klęska urodzaju" ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie co dwa tygodnie sie potrafily rozmnazac ale zawsze poprzednich troche mi wybily
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Właśnie zdążyłem się zorientować, że tych wcześniejszych jakoś niedużo, a do tych co pozostały samica się pręży, zresztą z wzajemnością (ok 1 cm podrostki) mają charakterek. Jakoś specjalnie nie rozpaczam z tego powodu jasne że mi ich szkoda, ale rozwiazuje się problem co z nimi robić. Tyle co się odchowa to powinienem być w stanie oddać, lub wymienić w zoologu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Trochę Wam zazdroszczę, moje jeszcze ani razu młodych nie wyrowadziły. Chyba nawet tarła nie było. Może te Rojo dłużej dojżewają, trudniej rozmnożyć? 

Samiec dla uwagi Wink

   
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Całkiem ładny rybol, wygląda jeszcze na młodzika. Myślę że się doczekasz, warto bo naprawdę charakterne małe cholery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie rekord to raz bylo tydzien nawet nastepne tarlo, moze 10 dni jakos tak ale mam stadko mlodych okolo 20-30 sztuk i ostatnio zaczely mi zjadac ikre , przy przerybieniu juz nie chca odchowywac jak poprzednie sa wyrosniete

Ja mysle ze nie dojrzewaja az tak dlugo , mysle ze 5 cm to juz spokojnie moga do tarla podchodzic , samica moze zjadac ikre poprostu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zostałem poproszony o zdjęcia crenicichli a wyszły barlowi Wink
Dalej je mam i chyba nadchodzi czas zmieszania krwi. Niebawem mam nadzieje to nastąpi. Tymczasem dwa samce z pozostałych mi czterech i samicy. 

   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jka duży jest osobnik z foty? Wygląda na olbrzyma.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości