• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [140l] Ameryka Południowa dla pielęgniczek i sumowatych

#21
Paweł, jak widzę na fotce, to z tyłu widać piach. Ja bym odsypał z prawego boku tak z 1,5 cm podłoża na bok lewy a z prawej strony dam sał piasek.

Swoją drogą, dziś w Realu widziałem piasek do piaskownic z atestem, jakieś 20 kg po około 13 zł firmy Sobex, jest dużo ciemniejszy od tego znanego nam piasku z do piaskownic z atestem (z OBI) Oczywiście próbka zabrana z piaskownicy Wink Na stronie producenta nie ma info o produkcie.
Tyle OT, pokaże to w innym wątku.

Trochę bukowych liści nie zaszkodzi, albo roślin Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(16-03-2013, 20:18 PM)pawel060 napisał(a): To akwarium nie ma aż tak konkretnego projektu, chciałem żeby było kilka kamieni więc są i pewnie dlatego głównie kojarzą się z CA Wink

Ja też mam kilka kamieni, a kojarzy się z CA? Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Tak, z tyłu jest piach, kamyki wyszły na przód. Spróbuję zrobić tak jak piszesz, choć nie wiem czy to coś da.
Własnymi rękami wyrwałem nurzaniec, który mógł tam zostać Big Grin Nie wiem czy dobrze zrobiłem, jeszcze się zastanowię Smile
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
To chyb mało ważne z jakim kontynentem kojarzą się kamienie. Kamienie są też w ameryce południowej. Ważne jest to, że te kiryski w naturze nie są skazane na "szuranie" po żwirze. One muszą mieć piasek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Kamienie- otoczaki już zostawmy w spokoju Wink

Co do żwirku który leży na piasku, staram się go usunąć, przed chwilą też sporo ubrałem. Mam nadzieję że już go tyle się z powrotem nie pojawi.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Tak jak sugerował Killi i na co sam wpadłem, to że włożę rośliny. Moim zdaniem znacznie lepiej Smile

Zdjęcia akar paskowanych w tym wątku http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=2...9#pid42089


Załączone pliki Miniatury
                   
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości