• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [130 L] [Ameryka Południowa] - Brazylia

#1
1. 130 L 80x40x43cm
2. 2x 18W lub 2x 24W lub 1x 24W - zależy
3. JBL E900 + deszczownia
4. Grzałka 150W z termostatem
5. Ph 6,3
6. Korzenie, gałęzie, otoczaki
7. 10 x Neon Innesa, 4 X Zbrojnik niebieski, multum krewetek
8. Pistia, paprotnica sumatrzańska, mchy 4 rodzaje, gałązetka, cryptocoryny- pozostałość po poprzednim akwarium
9. Włożyłem wszystko do akwarium, trochę pomieszałem i spodobało mi się więc zostawiłem jak jest. Zdjęcia kiepskie, robione e52. W ogóle nie oddają głębi akwarium. Krytykujcie


Załączone pliki Miniatury
                                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(10-03-2013, 13:36 PM)nordyk2 napisał(a): 10 x Neon Inessa

Neon InnesaWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No dla mnie całkiem fajnie wyglądaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
fajnie, fajnie zaczynają mnie coraz bardziej rajcować baniaczki tego typu, chyba coś u siebie pokombinuje niedługo Smile
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
A co do samego baniaka to bardzo fajnie zrobiony, jeszcze trochę liści bym wrzucił na samo dno. Wink

Dość fajny efekt świetlny zupełnie jak słońce Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Nazwa poprawiona. Na samym początku miałem liście dębu, które leżakowały 1,5 roku - po namoczeniu we wrzątku wrzuciłem je do akwarium i na następny dzień woda była mętna. Zraziłem się do liści. Przymierzam się do zakupu pielęgniczek - może Apistogramma cacatuoides 1+2 i wtedy zapodam liście dębu. Akwarium na zdjęciach wygląda kiepsko, gdy siostra odda mi aparat zrobię lepszej jakości. Dzięki za komentarze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Jak dla mnie chaszcze za bardzo i za równomiernie wypełniają cały zbiornik - przydałoby się jakieś urozmaicenie, minus za dno "od linijki", podoba mi się grupa kamieni - część zdaje się przytrzymuje drewno, ale dekoracyjnie też się sprawdza. Plus za kubełek (w niedużym akwariumSmile), dałbym słabszą grzałkę. Można by też popracować nad "biotopowością" zbiornika skoro taki tytuł.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Akwarium bardzo fajne, ja bym jednak zostawił trochę wolnej przestrzeni gdzieś na górze, aby ryby mogły się swobodnie poganiać. No i widział bym tu jakieś apisto Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(10-03-2013, 14:24 PM)maskotus napisał(a): Akwarium bardzo fajne, ja bym jednak zostawił trochę wolnej przestrzeni gdzieś na górze, aby ryby mogły się swobodnie poganiać. No i widział bym tu jakieś apisto Smile

Przepraszam, że wykopuje takiego "staruszka". Ale jakie apisto pasuje do Innesa?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Np apistogramma barlowi:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości