• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dodawanie zdjęć jako załączniki - poradnik

#11
A ja jestem zdania, że zdjęcia z niektórych serwisów obrazkowych powinny być akceptowalne... Np. picasa od Wójka Gógiela Smile Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Rozumiem, że foto-siki inne imadż-szejki robią problemy, ale z pikasą nigdy nie miałem najmniejszych problemów z dostępnością wrzucanych tam fotek Smile Śmiem twierdzić, że prędzej padnie cichlidae.pl, niż gógiel Wink A odpada żmudne przerabianie zdjęć z cyfrówek na właściwy rozmiar, akceptowalny przez forum - do gógiela wrzuca się wszystko, jak leci, a on sam konwertuje na odpowiedni rozmiar Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(14-01-2013, 22:12 PM)maskotus napisał(a): Sprawdź pod inną przeglądarką.

Pod innymi było to samo.
Przycisk [wstaw do posta] pojawił się u mnie teraz - po odświeżeniu panelu użytkownika->twój profil->edytuj opcje->i w "Opcje wyświetlania wątków" miałem Tryb wyświetlania wątków -Standardowy
1.wybrałem domyślny
2.wylogowanie i ponowne zalogowanie
3. przycisk [wstaw do posta] działa.
Tryb wyświetlania wątków -znowu jest Standardowy -ale przycisk działa. Czyli odświeżenie pomogło.
Trochę coś dziwnego-bo ja po prostu nigdy tego przycisku nie widziałem-a w panelu użytkownika na początku nic nie zmieniałem.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Amen.

Martinezio - cichlidae.pl nigdy nie padnie, może mieć jedynie chwilowy przestój Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
qbsztyk: daj Panie Boże, amen Smile Z całego serca życzę, bo fajne forum i sporo wiedzy tu zawarto, która oby służyła naszym potomnym Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Mam podobny problem jak novi przy próbie dodawania zdjęć. Klikam "przeglądaj", dodaję zdjęcie z foldera na kompie; w oknie obok "Nowy załącznik" 'a pojawia się ścieżka dostępu - do tego momentu wszystko jest ok. Klikam "dodaj załącznik" i niestety znika wyświetlona wcześniej ścieżka dostępu do zdjęcia i nie pojawia się przycisk "wstaw do postaw". Próbowałem tak jak robił to novi - zmieniłem opcje wyświetlania wątków ze standardowego na domyślny, niestety bez skutku (inna rzecz, że za każdym razem opcja wyświetlania wątków z powrotem wraca na ustawienia wcześniejsze tj. na "standardowy").
Raczej nie jest to wina ustawień przeglądarki, bo wcześniej działało bez zarzutu, z tego samego kompa i tej samej przeglądarki.
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(18-01-2013, 09:14 AM)junak-rider napisał(a): Mam podobny problem jak novi

to spróbuj zaznaczyć wszystkie kwadraciki w:
Opcje wyświetlania wątków
Wyświetlaj posty w trybie klasycznym.
Pokazuj sygnatury użytkowników pod ich postami.
Pokazuj awatary użytkowników przy ich postach.
Pokazuj okienko szybkiej odpowiedzi.
(wszędzie ptaszki w kwadracikach) i zapisz.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
junak-rider - sprawdź czy zdjęcia nie są zbyt duże pojemnościowo, jest ograniczenie wielkości wprowadzanego pliku

Martinezio - nawet zdjęcia, które są na dobrym, obcym serwerze nadal nie są u nas, powiedzmy, że dzisiaj jesteś zadowolony, piszesz wartościowe posty, wklejasz unikatowe zdjęcia, które komuś mogą pomóc a dla innych są ciekawe... ale nagle coś poszło nie po Twojej myśli, np. pokłóciłeś się z kimś z forum i przestałeś pisać, zdjęcia ze swojego serwera też już Tobie nie są potrzebne i je usuwasz... i co? i na forum zostają posty z pustymi miejscami po zdjęciach Smile

Ta tendencja do zdjęć załączników pojawia się na coraz liczniejszych forach, na niektórych wygląda to nawet bardziej rygorystycznie, post z linkami do zdjęć jest usuwany - My póki co grzecznie prosimy Smile To jest dla dobra wszystkich korzystających z forum!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Nie, no spoko - regulamin jest regulaminem i staram się do niego stosować Wink Ja nie jestem z tych obrażających się. Chociaż potrafię zrozumieć Wasze, jako adminów, stanowisko Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(18-01-2013, 10:37 AM)novi napisał(a):
(18-01-2013, 09:14 AM)junak-rider napisał(a): Mam podobny problem jak novi

to spróbuj zaznaczyć wszystkie kwadraciki w:
Opcje wyświetlania wątków
Wyświetlaj posty w trybie klasycznym.
Pokazuj sygnatury użytkowników pod ich postami.
Pokazuj awatary użytkowników przy ich postach.
Pokazuj okienko szybkiej odpowiedzi.
(wszędzie ptaszki w kwadracikach) i zapisz.

Niestety nie pomogło. Może admiralicja coś zaradzi?
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
A wielkość plików sprawdzałeś?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości