• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
ACTI
0.28%
1 0.28%
AZOO
0.56%
2 0.56%
DAINICHI
3.65%
13 3.65%
HIKARI
26.69%
95 26.69%
JBL
3.93%
14 3.93%
NATUREFOOD
16.85%
60 16.85%
O.S.I.
11.24%
40 11.24%
SERA
4.49%
16 4.49%
TETRA
11.52%
41 11.52%
TROPICAL
20.79%
74 20.79%
Razem 356 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Title: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic

#31
Z powodzeniem u mnie szły Tropical, Tetra, NF. Miałem też Argo i nie mogłem narzekać. Z serą było u mnie średnio.
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Hikari i tropical.Od zawsze podaje te pokarmy i nigdy się nie zawiodłem:ryby je chętnie jedzą,zdrowo rosną i nie chorują co najważniejszeSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Najlepsza chyba Tropical, ja jej używam prawie zawsze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Polecam karme Hagena zrobili naprawde mega pokarm sklad jest super do tego ryby chetnie pobieraja nic dodac nic ujac
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Hej
Ostatnio skusiłem się na zastąpienie Tropical'a Ichto-Vit na ASTRA Tropical Flakes 
Zauważyłem, że moje rozpraszacze Mieczyki i Zwinniki Blehera szaleją za nowym pokarmem czego nie było wcześniej i są zdecydowanie bardziej wybarwione. Pozostałe pokarmy nie zostały zmienione, skład obsady ten sam, żadnych prac przy zbiorniku.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w taką magię tego pokarmu, czy ktoś go stosuje już przez dłuższy czas? Jak z opinią na jego temat bo ciężko ich szukać w sieci, a jeśli są to skrajne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Tropical u mnie jest na szarym końcu Po pierwsze ryby nawet za bardzo nie chcą tego jeść a po drugie płatki brudzą wodę Nadzieja dla Tropicala to nowe pokarmy D-Alio i D-50 bo ryby dosyć chętnie przyjmują. Jednak Tetra i Hikari są zdecydowanie lepsze od Tropicala i podejrzewam że mają więcej witamin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Strasznego starocia odkopałeś Smile

Ale generalnie czasy się zmieniły. Teraz Tropical robi bardzo dobrą serię Soft-Line, również bardzo dobrą serię Marine (ja swoim pielęgnicom daję Kryl z tej serii Marine), do tego te specjalistyczne pokarmy jak D-Allio , czy Pro Defence.
Te zwykłe najtańsze Tropicale to wiadomo że nie jest nic specjalnego, ale przecież my hobbyści nie karmimy ryb niczym z dolnej półki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Ja karmie dyski głównie Tropicalem, zwlaszcza platki. Krill, d50plus, asta kolor, dallio, 3 algae a spirulina z JBL 40%. Ryby w wcinają aż milo Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
NorthFin Cichlid Formula ,dobrej jakości pokarmy..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Co myślicie o pokarmach z czosnkiem?
Co jakiś czas borykam się z problemami z układem pokarmowym pielęgnic, czy pokarmy typu Tropical D-Allio plus mają pozytywny wpływ na układ pokarmowy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości