• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Szwecja

#1
Cześć wszystkim, ktoś jeszcze może mieszka w Szwecji?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mam znajomych którzy jeżdżą czasem do polski z rybami i nie tylko. Pisz Pw co potrzebujesz.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(21-09-2021, 15:39 PM)ksonski napisał(a): Mam znajomych którzy jeżdżą czasem do polski z rybami i nie tylko. Pisz Pw co potrzebujesz.


Ja w Szwecji właśnie siedzę i się zastanawiam czy serio są ryby takie drogie czy to tylko w sieciówkach, i gdzie szukać ryb od osób prywatnych i sprzedawać młode Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Zajrzyj na forum Ciklid.org Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(21-09-2021, 16:23 PM)piotrK napisał(a): Zajrzyj na forum Ciklid.org Wink


Dzięki, próbowałem na ciklider.se ale nie maja tam nic, dosłownie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(21-09-2021, 16:20 PM)Janek napisał(a):
(21-09-2021, 15:39 PM)ksonski napisał(a): Mam znajomych którzy jeżdżą czasem do polski z rybami i nie tylko. Pisz Pw co potrzebujesz.


Ja w Szwecji właśnie siedzę i się zastanawiam czy serio są ryby takie drogie czy to tylko w sieciówkach, i gdzie szukać ryb od osób prywatnych i sprzedawać młode Wink


Na to samo narzekali koledzy. Na niektórych rybach podobno przebitkę 100% robili przywożąc je z Polski.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(21-09-2021, 22:49 PM)ksonski napisał(a):
(21-09-2021, 16:20 PM)Janek napisał(a):
(21-09-2021, 15:39 PM)ksonski napisał(a): Mam znajomych którzy jeżdżą czasem do polski z rybami i nie tylko. Pisz Pw co potrzebujesz.


Ja w Szwecji właśnie siedzę i się zastanawiam czy serio są ryby takie drogie czy to tylko w sieciówkach, i gdzie szukać ryb od osób prywatnych i sprzedawać młode Wink


Na to samo narzekali koledzy. Na niektórych rybach podobno przebitkę 100% robili przywożąc je z Polski.


Tutaj A. pulcher EB kosztuje 85 sek, na polskie około 37zł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Tutaj A. pulcher EB kosztuje 85 sek, na polskie około 37zł
[/quote]

W porównaniu z cenami u mnie to taniocha.

Co do rynku ryb myślę że w Szwecji jest podobnie jak w Islandii , czyli są grupy akwarystyczne na FB. Szukaj coś pod hasłem " akvariefisk " chyba że lepiej znasz ten język , to już sam wiesz co tam wpisać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Jak jesteś z Islandii to najprawdopodobniej podobny język, tak samo się to nazywa haha. Znalazłem, ale póki żadnych ryb tam nie widziałem. Będę pytał jak ogarnę akwa, za miesiąc powinienem wystartować ze zbiornikiem Smile muszę zamówić tylko graty do niego, będę sciągał z Polski bo bardziej się opłaca kupić tam i wysłać paczkę niż kupować cokolwiek tutaj, przebitki są masakryczne :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Podobny język tylko pozornie , po szwedzku już się nie dogadam. Co do cen to faktycznie przebitki są. W sumie po tylu latach już człowiek nie liczy. Dawno temu przestałem zamawiać co kolwiek z Polski , chyba że mam możliwość sam to przewieść.Po doliczeniu kosztów wysyłki i podatku , który zostanie doliczony w wysokości 24% nie wszystko się opłaca. Jedyny powód z jakiego zamawiam coś z zagranicy to ubogi tutejszy rynek.Tak że powodzenia życzę i pisz jak idzie ze startem baniaka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości