• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: DIY Regał 3x 126L.

#71
równowaga została zachwiana, similisy poczuły że mogą stworzyć kolonię Smile Kiedyś jak planowałem tanganikę rozmawiałem z Martą z TT o takim połączeniu i od razu powiedziała że wcześniej czy później kolonia będzie górą. Wygląda na to że u Ciebie księżniczki pilnowały żeby kolonia similisów się nie rozrastała, a ocellatusy redukowały księżniczki. U mnie podobnie multiki dominują nad speciosusami ale nie w tak drastyczny sposób. Nie mniej jednak mnie trochę pomogło jak rozdzieliłem jeszcze małe terytorium speciosusów kamieniami, przynajmniej one mniej walczą między sobą a wtedy i multik alfa nie musi pilnować porządku u speciosusów Smile. Natomiast fajnie wygląda jak speciosusy przepływają przed terytorium multików i jak te ostatnie reagują. Najpierw młodzież wypływa pilnować a dopiero jak one nie dają rady starszyzna wkracza do działania.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Tak się prezentują glonaria na dzień dzisiejszy:




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Pewnie to problem u mnie, ale blokuje mi pierwszy filmik.

Natomiast co do drugiego... Piękny efekt z tym zarośnięciem, super ryby. Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
Zazdroszczę glonków, u mnie sinice nie chcą odpuścić.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
Sinice ciągle są. Na początku były tylko sinice, ale po podaniu chemiclean inne glony się przebiły i teraz sobie rywalizują.

Wysłane z mojej mikrofali przy użyciu 5G.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
(24-05-2021, 12:46 PM)piotrK napisał(a): Zazdroszczę glonków, u mnie sinice nie chcą odpuścić.
bo dawkujesz ten Atrament jak arszenik. Lej im, tym śnicom, biologia wytrzyma Big Grin
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości