• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Orthochromis indermauri

#41
To zgłosi się do mnie jakby co.

Dzięki,będę pamiętał.
A co do brichardi to zastanawia mnie tylko ,że skoro były w Glaserze i zniknęły to znaczy że ktoś je kupił. A takie ryby z reguły kupują hobbyści chcący je rozmnożyć, więc powinny gdzieś krążyć "w obiegu" a tu zniknęły jak duchy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Sporo ryb takich co to "z reguły kupują hobbyści chcący je rozmnożyć" z Glasera ktoś kupił. I pewnie rozmnożył. I "powinny gdzieś krążyć obiegu". Tylko gdzie one krążą? Tu pozwole sobie nie odpowiadać gdzie ale odsyłam do klasyka-Zbigniewa S.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(06-02-2020, 21:47 PM)Mario 81 napisał(a): To zgłosi się do mnie jakby co.

Dzięki,będę pamiętał.
A co do brichardi to zastanawia mnie tylko ,że skoro były w Glaserze i zniknęły to znaczy że ktoś je kupił. A takie ryby z reguły kupują hobbyści chcący je rozmnożyć, więc powinny gdzieś krążyć "w obiegu" a tu zniknęły jak duchy.

Glaser z tego co mi wiadomo dostał dosłownie kilka szt, kto je kupił to nie problem. Zależy jaki był rozkład płci. Jeśli komuś trafiły się same samce, to raczej nie ma co liczyć na młode.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
W lato straciłem wszystkie dorosłe, na szczęście samica donosiła ostatni miot. W zasadzie zaczynam od początku z tym gatunkiem. Tym razem przed latem zostaną przeniesione do zimnego pokoju. 

Kilka sztuk ma też Ruki, mam nadzieje, że uda się je utrzymać u nas i poznać lepiej te pielęgnice.

   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Zapomniałeś o mnie ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
(05-01-2021, 21:50 PM)tatakuby napisał(a): Zapomniałeś o mnie ...
Nie zapomniałem, tylko z tego co pamietam masz tylko samce?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości