• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: cichlidae.com - czy warto zakupić ?

#1
Cześć.

Ze Stróży pod Łodzią pozdrawiają Kasia i Robert, Mela Fiona i Frampt na czerech łapach i stadko maluchów Geophagus brachybranchus Smile

I od razu pierwsze pytanie - czy ktoś z Was subskrybuje https://cichlidae.com/ - zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem czego się spodziewać, czy ktoś może przesłać mi w PM zrzut ekranu z opisem dowolnej ryby, chce się zorientować czy warto inwestować 30$. Mam nadzieję, że taką prośbą nie naruszę mocno praw autorskich w/w strony.

THX z góry
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Moim zdaniem warto. I to jest świetnie zainwestowane w wiedzę 30 $. Co do opisów są różne i różnych autorów niekiedy przeraźliwie króciutkie niekiedy długie i naprawdę wyczerpujące. Dla kogoś dla kogo pielęgnice są dodatkiem w akwarystyce to moim zdaniem warty rozważania zakup. Dla miłośnika pielegnic (szczególnie takiego którego interesuje więcej taksonów to zakup obowiazkowy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Cześć,

Z tej strony pisze redaktor polskiej wersji ten strony Smile Strona jest kopalnią wiedzy, jest tam cała masa artykułów, zdjęć. Katalog ryb, czyli opisy rodzajów i gatunków jest też świetny, niestety strona cierpi na niedobór autorów (skąd my to znamy Confused ) i najwięcej opisów gatunków znajduje się w sekcji Malawi, Tanganiki oraz Ameryki Środkowej.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(22-03-2020, 17:45 PM)piotrK napisał(a): Cześć,

Z tej strony pisze redaktor polskiej wersji ten strony Smile Strona jest kopalnią wiedzy, jest tam cała masa artykułów, zdjęć. Katalog ryb, czyli opisy rodzajów i gatunków jest też świetny, niestety strona cierpi na niedobór autorów (skąd my to znamy Confused ) i najwięcej opisów gatunków znajduje się w sekcji Malawi, Tanganiki oraz Ameryki Środkowej.

Hmm to dorzuciłeś jeszcze więcej "wahania się" dla mnie, bo interesuje mnie tylko Ameryka południowa i centralna Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Centralna na spokojnie, a o południowej jest sporo artykułów.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości