• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-)

#31


Z dedykacją dla Kobuza bo jeśli nie zna to myślę że z chęcią pozna
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(20-03-2019, 23:31 PM)sbc napisał(a): Jeden z moich ulubieńców. Buckethead. Fenomenalny gitarzysta, na koncie ponad 300! albumów studyjnych, gościnnie na 10-tkach innych. Współpracował z takimi gwiazdami jak chociażby Guns'n'Roses czy Serj Tankian. Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, jeśli nie najlepszy... a dla wielu pozostaje nieznany ;-) Warto poświęcić chwilę i posłuchać.

jest OK, ale grając sam wygląda jak na próbie.
Znasz to? tu jest jeden z większych talentów niedawnych czasów
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
O electro swing nie zapomniałem Wink

- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(21-03-2019, 22:44 PM)Sloma napisał(a):
(20-03-2019, 23:31 PM)sbc napisał(a): Jeden z moich ulubieńców. Buckethead. Fenomenalny gitarzysta, na koncie ponad 300! albumów studyjnych, gościnnie na 10-tkach innych. Współpracował z takimi gwiazdami jak chociażby Guns'n'Roses czy Serj Tankian. Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, jeśli nie najlepszy... a dla wielu pozostaje nieznany ;-) Warto poświęcić chwilę i posłuchać.

jest OK, ale grając sam wygląda jak na próbie.
Znasz to? tu jest jeden z większych talentów niedawnych czasów
Nie znam. Właśnie się zapoznaję. Po przesłuchaniu kilku utworów hmm. Nieźle, ale chyba nie do końca mi leży. Nie skreślam, mam jeszcze kilka piw do przerobienia przy ich muzyce ;-). 

Na dzisiaj Amon Amorth z albumu Jomsviking:
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Cały dzień dziś w garażu katowałem Huntera i to właśnie ich utwór miałem zlinkować (imperium trujki), ale w podpowiedziach youtube wyskoczył inny ciekawy:



RLO dobry band, nie ma coWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Koncertowo super brzmią, ale jak trafiłem na nich na spotify to się strasznie zdziwiłem, że tak melancholijnie i wolno grają Tongue.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Nowe-stare odkrycia mojego ulubionego zespołu.



- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(30-06-2019, 10:44 AM)Papja napisał(a): Koncertowo super brzmią, ale jak trafiłem na nich na spotify to się strasznie zdziwiłem, że tak melancholijnie i wolno grają Tongue.

Doookładnie xd Na ich koncertach to w ogóle jakiś taki mega klimat jest bo cała ta melancholia miesza się z energią ludzi i jakimś takim pozytwnym westchnieniem. Ciężko opisać, trzeba po prostu na koncert iść żeby to zrozumieć Wink


Dziś wpadam z elektroniką, może Piotr K. doceni. Ja doceniam bo lubię 8bitowe dźwięki i multi instrumentalistów, a widać ten świetnie się bawi przy tym co robi, a dźwiękiem po prostu hm, żągluje jak clown z 50 letnim stażem Big Grin



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Bach + Retrowave? Poproszę.

- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Dziś przybyłem tutaj zakomunikować, że jedyna słuszna muzyka to ta, która wychodzi z gitary. Cokolwiek innego nie ma prawa istnienia ;-)
Chyba na powrót wrastają mi nastoletnie klapki na uszy i zaczynam podążać jedyną prawdziwą ścieżką...Przybyłem z klasykami! Big Grin







ps. fajne połączenie piotr,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości