• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-)

#21
Ja słucham aktualnie tego czego słucha mój syn mianowicie jest to składanka baby tv, szczerze polecam może komuś również wpadnie w ucho



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(23-03-2018, 18:42 PM)TomaszBlackWater napisał(a): Ja słucham aktualnie tego czego słucha mój syn 

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Ja natomiast tego co wpada w ucho mojej córce Big Grin 



Oraz standardowo swojej muzy (ale głównie w pracy):



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Spoko muza, zwłaszcza Moderat i ten "trip" Piotra Big Grin Nie wiem czy "chillwave" i "synthwave" to jakieś nowe gatunki, ale zamierzam zgłębiać ;-p

Co powiecie na pitolenie w banjo?Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
No i jak SBC, zgłębiasz synthwave? Big Grin

Mój ulubiony twórca electro swing tym razem zrobił coś innego, i bardzo mi to odpowiada:

- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Elektro swing spoko, ja jestem na etapie Parov Stelar ale będę zgłebiał



Z małolackich lat została mi miłość do hip hopu, ostatnio odkryłem Łone i jego rap bez przekleństw, w ramach poszerzania horyzontów polecam każdemu.


A to moja ulubiona muzyka - SKA - nie widziałem żeby ktoś z Was lubił więc wrzucę 2 numery - 
lajtowe hiszpańskie ska - 
i pawdziwi wariaci z Japonii -   

Ska jest o tyle fajne że nie da się koło niego przejść obojętnie - albo się podoba albo masz wstręt Big Grin  Miłego sluchania
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Ska nie znałem, chyba mi się spodoba Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Nie zgłębiam, chociaż mam w worku "kiedyś zgłębić". To taki podobny worek do "ryby które chiałbym kiedyś mieć" Smile

Dużo słucham ostatnio muzyki Twoich sąsiadów Piotr. Zespół nazywa się Furia, w sumie od zawsze jedna z moich ulubionych kapeli. 
Jak ktoś lubi metal, to polecam Wink Kawał rozwojowej muzyki, warto zaoptrzyć się w całą dyskografię i poznać ewolycję ich brzmienia.

Początki: "Gniewni odurzeni" rok 2004:  
Twórczość około 2011/2012: "Wyjcie psy": 
Z najnowszego albumu: "Zabieraj łapska": 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Ska jest fajne ,ale ja preferuje tradycyjne ,stare ska z Jamajki.Nawet nie 2 Tone ,jak chociazby stary ,poczciwy The Specials.The Skatalites ,Don Drummond, Desmond Dekker ,Laurel Aitken, Bob Marley&Wailers i wiele innych wykonawcow.To oni zaczeli w rytmie ska i to poszlo w swiat.Bardzo lubie muzyke z Jamajki ,ska ,rocksteady,reggae i tu sie pochwale ,gdyz jestem posiadaczem ok 900 winylowych singli z Jamajki i UK ,kiedy ta muzyka byla rownolegle wydawana na Jamajce i w UK.Mowie tu o latach 1960 do ok1985.Stare winyle maja dusze.Swing tez jest zajebisty .Pierwsze slysze o electric swing,ale musze to rozkminic.Ja preferuje tradycyjny ,jak chocby Big Bad Voodoo Daddy.Bylem na ich koncercie i miazga.Pozdrawiam,a szczegolnie tych co lubia dobra muzyke...(zarcik.kazdy slucha swojej muzyki i dla niego ona jest dobra)...dlatego pozdrawiam wszystkich.Nara
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Stare dobre jamajskie ska jest zawsze dobre, jednak mi jeszcze bardziej podobają się właśnie klimaty ska-jazz. Kolekcji płyt tylko pozazdrościć Wink

P.S. fajne to pitolenie na banjo Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Jeden z moich ulubieńców. Buckethead. Fenomenalny gitarzysta, na koncie ponad 300! albumów studyjnych, gościnnie na 10-tkach innych. Współpracował z takimi gwiazdami jak chociażby Guns'n'Roses czy Serj Tankian. Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, jeśli nie najlepszy... a dla wielu pozostaje nieznany ;-) Warto poświęcić chwilę i posłuchać.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości