• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar

Łojciec na FB się nie doprosiłem to może tu się doproszę, wrzuć pare aktualnych fotek jak wyglądają Twoje dyskietki ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(04-01-2019, 17:57 PM)Deadmau5 napisał(a): Łojciec na FB się nie doprosiłem to może tu się doproszę, wrzuć pare aktualnych fotek jak wyglądają Twoje dyskietki ?
Najmocniej Cię przepraszam ale dopiero teraz przypomniałem sobie że na Fb pisałeś a tu mi temat umknął. 
Dwie najlepsze foty z niedzielnej sesji.
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przepiękne rybcie 100 razy fajniejsze niż te wystawowe koksy Wink

I mała rada co do zdjęć.
Kadruj tak by zostawiać trochę przestrzeni przed rybą ( nie tak ciasno jak te dwa zdjęcia) zobaczysz, efekt będzie o wiele lepszy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Super są te dyski! Wyglądają naprawdę fajnie, naturalnie. Kiedyś może wymienię moje dzikie winemilleri za podobne aequifasciatusy. Smile

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
To są ryby o których myślę już parę lat ale na razie poszcze od RO Sad

Piękne rybki. Jak teraz wygląda cały ich zbiornik?
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zaj.....e mają kolory . Żywe .
Choć u mnie trochę więcej jest niebieskiego - chyba że to " wina " światła a raczej jego różnicy barwy .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
fajne szczury z nich.Ma takie pytanie czy ktoś z was kto ma te dyski ma jakąś choć jedną ładną rybe przypominającą prawdziwą okrągłą  paletki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Marcin, wiem, że od dawna starasz się o warna albo bana, ale słabo Ci to idzie. Zamiast takiego pierdolamento pokazałbyś choć raz swoje ryby - nie liczę tutaj działu giełda. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(11-01-2019, 18:53 PM)piotrK napisał(a): Marcin, wiem, że od dawna starasz się o warna albo bana, ale słabo Ci to idzie. Zamiast takiego pierdolamento pokazałbyś choć raz swoje ryby - nie liczę tutaj działu giełda. Smile

A tam czepiasz się, to może być chwyt marketingowy. Może On żyje z hodowli bydła i martwi się o zbyt na serca wołowe.
Łojcze ryby piękne, choć na grilla faktycznie za małe Wink Mam nadzieję że wkrótce je rozmnożysz bo widziałbym u siebie kilka takich "szczurów "
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Naprawdę piękne, i takie naturalne. Szkoda że ja lubię akwa takie zagracone o ONE nie koniecznie.
Widać, że jeszcze młode rybcie.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości