• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA""

#11
Strasznie dziwny sklep-pierwszy raz się spotkałem z taką formą sprzedaży. Czyżby kasowali głównie za transport a ryby z giełd bądź hurtowni ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Nie miałem od nich ryb, więc się nie wypowiem. Strasznie drażni mnie jednak to, że zamieszczają na OLX dziesiątki ogłoszeń z różnych miast, przez co te same ogłoszenia ukazują się wielokrotnie...
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Próbowałem u nich kupic ryby (tak na próbę).
Dwa razy przekladali termin dostawy, później sie okazało ze nie mają tych ryby które chciałem. 
Za tydzień sie odezwali że ryby są ale dwa razy droższe.
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Ribka jest przegranym. Chciałem kupić Hemibagrus wyckii. Miał długi czas w ofercie. Nie miał ryb i wysłał mi fałszywe wiadomości. Zdjęcia zostały skradzione z Internetu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Kiedyś chciałem zamówić u nich rybki , najpierw terminy się przeciągały a na końcu stwierdzili że do mojego miasta nie worzą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(12-12-2018, 21:10 PM)bernard napisał(a): Nie miałem od nich ryb, więc się nie wypowiem. Strasznie drażni mnie jednak to, że zamieszczają na OLX dziesiątki ogłoszeń z różnych miast, przez co te same ogłoszenia ukazują się wielokrotnie...

Tiaaaa mnie też to denerwowało. Jak w szukajce na OLX odznaczysz sobie, żeby pokazywało ogłoszenia prywatne to jest lepiej Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
To prawda, ale wtedy pomijane są oferty przyzwoitych firm jak (w przypadku SA) np. Płaszczka czy Akwapasja - nie ma dobrego rozwiązania....
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Specjalnie się zarejestrowałam, żeby to napisać. To oszuści, facet wziął kasę i zniknął Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
AniaTW, w temacie Sprzedawcy na olx jest tego więcej o Ribce...
Możesz zgłosić olxowi oszustwo. Może wreszcie coś z typem zrobią...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Wrzucam tutaj, bo w wątku o sprzedawcach zniknie w natłoku innych postów.

RIBKA się doigrał, i w końcu trafił na grupę osób która poszła do odpowiednich instytucji. I obecnie wylądował w płockim areszcie. Exclamation

>>> https://www.facebook.com/emilian.piech/p...Kl?__cft__[0]=AZXmlfHsj_fssBX8Cw2svSk3Ia8qTTY68psvVru1j-ze38nbZi1cZDBnkf-aGIQbkouyM2Vr793nU8mqXwtAXmRZUitbl0PSZXPo93Ou5hZ44tpY2Dk_6EFP8Vj2oGzurHyniION4qNuWarCUfhv6OTL&__tn__=%2CO%2CP-R
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
[-] Post Ruki otrzymał 3 Lubię to od:
  • HOLSON, mimo12, sensej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości