• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishroom piwnica

#21
(22-10-2018, 22:42 PM)DarthBane napisał(a):
(22-10-2018, 21:26 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(22-10-2018, 20:41 PM)DarthBane napisał(a): Ile ma cm długości ten Vittatus na środku baniaka, wygląda na konia!

nie wiem dokladnie, musze zmierzyc, ale faktycznie jest wielki jak konSmile mam go juz 2 -3 lata (nawer nie wiem ile), a przylecial do mnie z odlowu juz duzy. Jest dlugi jak callipterus.



tak na szybko ma miedzy 10 a 12 cm. jak podchodze z miarka ucieka niestety.
12!? Jeszcze o takim nie słyszałem.

dalne przyblizone jak pisalem, ale taki jest. Faktycznie duzy. Juz jak przylecial byl spory. jak zauwazyles widac to zreszta na zdjeciu. mam zreszta tez samice, ktora jest tylko troche mniejsza niz on.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(23-10-2018, 08:40 AM)novi napisał(a): Przyjemne. W 400 BW dodałbym kamieni i liści, zwłaszcza przy tej roślince po lewej, i kilka mniejszych obok, od niej odrosty np.
Dzięki i dokładnie tak, tego też mi brakowało i już coś tam dorzuciłem. Aktualke wstawiłem w wątku akwarium jakiś czas temu

https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=9319&page=4
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(23-10-2018, 10:44 AM)bpiotrow13 napisał(a):
(22-10-2018, 22:42 PM)DarthBane napisał(a):
(22-10-2018, 21:26 PM)bpiotrow13 napisał(a): nie wiem dokladnie, musze zmierzyc, ale faktycznie jest wielki jak konSmile mam go juz 2 -3 lata (nawer nie wiem ile), a przylecial do mnie z odlowu juz duzy. Jest dlugi jak callipterus.




tak na szybko ma miedzy 10 a 12 cm. jak podchodze z miarka ucieka niestety.
12!? Jeszcze o takim nie słyszałem.

dalne przyblizone jak pisalem, ale taki jest. Faktycznie duzy. Juz jak przylecial byl spory. jak zauwazyles widac to zreszta na zdjeciu. mam zreszta tez samice, ktora jest tylko troche mniejsza niz on.
Udało Ci się odchować jakiś narybek po tej parce?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(23-10-2018, 12:51 PM)DarthBane napisał(a):
(23-10-2018, 10:44 AM)bpiotrow13 napisał(a):
(22-10-2018, 22:42 PM)DarthBane napisał(a): 12!? Jeszcze o takim nie słyszałem.

dalne przyblizone jak pisalem, ale taki jest. Faktycznie duzy. Juz jak przylecial byl spory. jak zauwazyles widac to zreszta na zdjeciu. mam zreszta tez samice, ktora jest tylko troche mniejsza niz on.
Udało Ci się odchować jakiś narybek po tej parce?
Nie wiem. Nie wiem, bo mam kilka samic i ta kiedyś jak była mniejsza mieściła się w muszli. Nie pamiętam, której samicy młode odchowałem. To było ponad rok temu. Teraz w akwarium mam węgorzyka i alto, co skutecznie zapobiega dorastaniu młodych vitatusów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości