• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gymnogeophagus balzanii

#11
kilka fotek sorry za jakość


Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A gdzie masz piasek ?
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Mam bardzo drobny żwirek wiec spokojnie wystarczy nie jest powiedziane ze to są piaskojady tylko ziemiojady a njnizszej gradacji zwirek nie zaszkodzi rybcia jak patrze to spokojnie plukaja gow pyszczku
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Chodzi o to, żeby był na tyle drobny by mogły go przesiać przez skrzela.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Jak wypluwają go pyskiem, a nie przez skrzela to jest za duże uziarnienie podłoża.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
To moje wypuszczaja przez skrzela wiec chyba bedzie spoko
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Nie będę się spierał ale gołym okiem widać,że gradacja jest za dużą aby ryby mogły przesiak żwirek przez skrzela.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Ale lamentujecie jak stare baby przed kościołem. Można by się do ozima87 dowalić o wiele, ale nie w wypadku tego podłoża. Ziemiojady bez problemu sobie radzą z różną gradacją. Co ma przelecieć, to przeleci. Resztę wypluje. Na większych gruzowiskach żyją ziemki. Ważne żeby nie było ostrych krawędzi. To młode ryby, myślicie, że w naturze nagle pojawia się pyłek piaskowy bo są małe ryby?
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(13-03-2018, 12:51 PM)Zimna Zośka napisał(a): Ale lamentujecie jak stare baby przed kościołem. Można by się do ozima87 dowalić o wiele, ale nie w wypadku tego podłoża. Ziemiojady bez problemu sobie radzą z różną gradacją. Co ma przelecieć, to przeleci. Resztę wypluje. Na większych gruzowiskach żyją ziemki. Ważne żeby nie było ostrych krawędzi. To młode ryby, myślicie, że w naturze nagle pojawia się pyłek piaskowy bo są małe ryby?
Pewnie że sobie poradzą i przeżyją. W naturze jak chcą se poprzesiewać to se z gruzowiska odpływają. U ozima to nie jest mieszany piasek, tylko żwirek o dość równej granulacji. Ale jak pisze że przesiewają to pewnie tak jest Tongue
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Na tym jednym zdjęciu rzeczywiste widać ze jest gruby żwir ale w rzeczywistości normalnie jest przesiewany przez ziemki nie wiem dlaczego tak wyszło na zdjęciu ale spokojnie nie zrobię krzywdy rybcia a no-stop kopia i szukają żarcia, powiedzcie mi bo jesli chodzi o ziemiojady mam je pierwszy raz ale czy temperatura wody 26 jest ok ph-7 twardość 8??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości