• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [bw] liście, liście i inne

#71
ciekawa alternatywa dla kokosów Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Dzięki za tego linka. Będą z nich super kryjówki dla pielęgniczek. Rewelacja Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Jest tego więcej różności, ale bym zbankrutował chyba jakbym wszystko naraz chciał wypróbować.

Mi się też to podoba. Ładna kryjówka dla sumów i pielęgniczek. Tylko trzeba takie szukać o dużej średnicy.

Poza tym ładnie wyglądają w akwarium takie naturalne śmieci.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
(30-03-2017, 12:48 PM)cichy24pl napisał(a): Jest tego więcej różności, ale bym zbankrutował chyba jakbym wszystko naraz chciał wypróbować.

Mi się też to podoba. Ładna kryjówka dla sumów i pielęgniczek. Tylko trzeba takie szukać o dużej średnicy.

Poza tym ładnie wyglądają w akwarium takie naturalne śmieci.
Te o małej średnicy też mogą się przydać. Młode mają się gdzie chować, a stare nie wejdą Tongue
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
(30-03-2017, 13:38 PM)dzikakuna napisał(a):
(30-03-2017, 12:48 PM)cichy24pl napisał(a): Jest tego więcej różności, ale bym zbankrutował chyba jakbym wszystko naraz chciał wypróbować.

Mi się też to podoba. Ładna kryjówka dla sumów i pielęgniczek. Tylko trzeba takie szukać o dużej średnicy.

Poza tym ładnie wyglądają w akwarium takie naturalne śmieci.
Te o małej średnicy też mogą się przydać. Młode mają się gdzie chować, a stare nie wejdą Tongue
o tym samym pomyślałem Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Jeszcze coś takiego było:

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Savu pods / Jequitiba - bardzo barwi wodę. Mam w 60 litrach i jest wyraźnie żółta. Brat moczy w wiaderku. Obserwacja podobna.

Zbrojnikowi jak na razie nie przypadła ta kryjówka do gustu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
Właśnie zauważyłem, ze na paczce z liśćmi dębu jest data ważności... Ona ma znaczenie? Przecież to liście.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
To jest data przydatności do spożycia. Do akwarium możesz wrzucić i przeterminowane Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
(13-04-2017, 13:38 PM)przerybiony napisał(a): Właśnie zauważyłem, ze na paczce z liśćmi dębu jest data ważności... Ona ma znaczenie? Przecież to liście.
A z ciekawości, do kiedy należy je spożyć? Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości