• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [648] Moje 180

#31
(05-01-2017, 11:32 AM)tatakuby napisał(a):
(05-01-2017, 10:44 AM)Łuka$z napisał(a): 60kg w zupełności Ci wystarczy, a ten worek co Ci zostanie mogę od Ciebie odkupić bo jak będziesz miał gotowe akwarium to chciałbym wpaść na herbatkę i zobaczyć na żywo największe na forum akwarium dla pielęgniczek Smile

Na pewno największe na forum? Wink

E tam napewno ma ktoś większe akwariium z pielęgniczkami choćby ty Ojcze ;D
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Nie ja juz dawno nie mam w dużym baniaku pielegniczek , ale niedługo to się zmieni Wink
Ja tylko zapytałem czy aby na pewno największe ... bo chyba największe Smile  

apropos piasku to ja bym jednak dał te 80kg ... zawsze to 2cm grubsza warstwa do przekopania oraz większy filtr biologiczny Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(05-01-2017, 11:52 AM)tatakuby napisał(a): Nie ja juz dawno nie mam w dużym baniaku pielegniczek , ale niedługo to się zmieni Wink
Ja tylko zapytałem czy aby na pewno największe ... bo chyba największe Smile  

apropos piasku to ja bym jednak dał te 80kg ... zawsze to 2cm grubsza warstwa do przekopania oraz większy filtr biologiczny . 
Czyli mówisz że z 20kg wyjdzie warstwa 2cm?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Z tego co pamiętam to worek 20 lub 25kg wchodził w dwa wiadra 10l i z moich obliczeń wynika, że u Ciebie 1cm to trochę ponad 10l, więc worek to będzie właśnie gdzieś 2cm Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(05-01-2017, 12:05 PM)kuba4410 napisał(a): Z tego co pamiętam to worek 20 lub 25kg wchodził w dwa wiadra 10l i z moich obliczeń wynika, że u Ciebie 1cm to trochę ponad 10l, więc worek to będzie właśnie gdzieś 2cm Smile
Wymyłem 60kg, z drugiego baniaka zostało mi 10kg więc narazie więcej nie płuczę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Vanillka ma dłuższe, ale Ona sama zapewne potwierdzi że dłuższe nie znaczy większe Wink ma ktoś większe od 180x60x60 dla apisto?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(05-01-2017, 11:32 AM)tatakuby napisał(a):
(05-01-2017, 10:44 AM)Łuka$z napisał(a): 60kg w zupełności Ci wystarczy, a ten worek co Ci zostanie mogę od Ciebie odkupić bo jak będziesz miał gotowe akwarium to chciałbym wpaść na herbatkę i zobaczyć na żywo największe na forum akwarium dla pielęgniczek Smile

Na pewno największe na forum? Wink
Nie wydaje mi się Rotfl
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Może już ktoś pakował do zbiornika korę, mam tego trochę.
Mogę pociąć i porobić kryjówki, czy może lepiej kokosy?

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Bez problemu możesz użyć. Musi być tylko sucha, to tak jak z korzeniami lub gałęziami. Ja u siebie zawsze korę łamałem na kawałki, bo bardziej mi pasowała. Przeważnie też gotowałem jak robiłem wywar z szyszek i liści.
Świetny pomysł z taką kryjówką, zamiast kokosa. Ciekaw jestem jak się sprawdzi.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
bedzie pływało
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości