• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię harem Apistogramma, Warszawa i okolice

#16
(06-03-2019, 17:01 PM)Papja napisał(a): Bernard, ale wiesz, że te najgorsze sztuki odpadają przy selekcji na sprzedaż Wink? Rozmnóż sklepowe A. agassizii "Fire red", czy inne kakadu "Orange flash" i zobacz jak wyglądają młode sztuki Tongue.

Nie dziwię się, że widziałeś panduro, czeskie panduro można dostać nawet w jakimś kakadu Big Grin. Trudniej znaleźć dzikie Wink.


PS. Hodowlane barwniaki szmaragdowe to doskonały deal, kupujesz parkę jednej odmiany, a w młodych masz ich co najmniej dwie, jaka oszczędność pieniędzy Big Grin!
Sklepowe A.a. "fire red" rozmnożyły się w akwarium mojego synka - żadnych deformacji. 
Co do barwniaków - może masz rację, nie mam wystarczającej wiedzy, aby wchodzić w polemikę. Te, które widziałem, w grupach po kilkanaście sztuk wyglądały jednolicie (P.t. Lobe, P.t. Nigerian Red, innych nie pamiętam) - zakładam, że nie były to F1, ale Fx, co jednak przeczyłoby Twojej tezie, że kolejne pokolenia to jakieś koszmarne mixy Smile

Ciekawa dyskusja się wywiązała. Przepraszam autora wątku, jeśli uzna, że zaśmieciliśmy temat Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupię harem Apistogramma, Warszawa i okolice - przez Bernard - 06-03-2019, 19:11 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości