• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Szkło czy pleksi - przykrycie tafli wody pod pokrywą

#1
Moi drodzy
Pytanie - co lepsze/praktyczniejsze odnośnie przykrycia nad taflą wody, ale jeszcze pod pokrywą. W celu mniejszego parowania i skraplania się wody własnie na pokrywie, bo to powoduje, że leje mi się gdzieś na połączeniu pokrywy z akwarium i co chwila mam paskudne zacieki. Próbowałem już z uszczelkami pod pokrywą - marny efekt, silikonem nie chcę przyklejać pokrywy i tak sobie pomyślałem, że może położę płytę pleksi/szybę odpowiednio przyciętą na wzmocnieniach w akwarium co spowoduje, że woda będzie się na niej skraplać, więc pokrywa powinna być sucha i zacieków powinno już nie być Smile Uf ale się rozpisałem Smile Doradźcie proszę - pleksi czy szyba? Co praktyczniejsze. Bo logicznie wydaje się, że szyba,ale czy na pewno...

Z góry dzięki za porady !
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Szkło czy pleksi - przykrycie tafli wody pod pokrywą - przez lp78 - 31-01-2018, 19:04 PM
RE: Szkło czy pleksi - przykrycie tafli wody pod pokrywą - przez Ramirez Dolores - 01-02-2018, 16:38 PM
RE: Szkło czy pleksi - przykrycie tafli wody pod pokrywą - przez Ramirez Dolores - 02-02-2018, 12:18 PM
RE: Szkło czy pleksi - przykrycie tafli wody pod pokrywą - przez Ramirez Dolores - 07-02-2018, 17:19 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości