• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

#37
Byłem bardzo zdziwiony jak otworzyłem skrzynkę na listy, ale dostałem i ja próbki pokarmów Smile  Myślałem, że się nie załapałem a tu niespodzianka. Po otwarciu koperty pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę to silny zapach pokarmu. Mini Tropical Grazer- jeden krążek rozwalony, reszta cała. Po przyklejeniu krążka za pomocą przyssawki ziemki zaczęły przesiewać piasek, ale nie bardzo wiedziały jak się do niego zabrać. Pokarm ten zainteresował najbardziej satanki, proximusy(największe wybredy u mnie) skosztowały tylko rozkruszone kawałki, ale wypluwały.
Rift Lake GREEN reakcja ryb na pokarm podobna do krążków najbardziej przypadł do gustu satanom, proximusy nabierały do pyska z piaskiem , ale po przesianiu część pokarmu wypluwały.
Rift Like RED najlepiej smakował od samego początku wszystkim rybom, ale proximusy też częściowo go wypluwały.
Wszystkie moje spostrzeżenia są tak naprawdę oceną pierwszego wrażenia, jakie zrobiły na rybach pokarmy Vitalis. Ich reakcja po dłuższym podawaniu i przyzwyczajeniu się do zapachu i smaku będzie zapewne zupełnie inna.
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez trofek - 24-04-2017, 12:13 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 17-12-2017, 10:40 AM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 17-12-2017, 14:06 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 18-12-2017, 13:55 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 18-12-2017, 14:50 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości