• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Malawi Śląsk

#8
Kupiłem u tego gościa 5 J. ornatus. Wyglądało to tak, że zdzwoniłem się z nim i w drodze do hodowli "Pielęgnice Afrykańskie" do Żor wstąpiłem do Świętochłowic. Hodowla bardzo duża, sutereny zastawione akwariami, chyba z 30 naliczyłem i tak:
- 1 świetlówka na suficie, ciemno jak w dupie, generalnie tylko akwaria świeciły
- wodę lał do worka prosto z kranu, jak mu zwróciłem uwagę to dopiero wlał z akwarium
- zagarnął siatką stado ryb i wrzucał Naskalniki jak leciało, jak moja kobieta powiedziała, że ona by chciała sobie te ryby wybrać to tylko burknął, że przecież wszystkie są takie same
- jako, że światła nie było to dopiero przed garażem zobaczyłem, że w worku są ryby
- w domu okazało się, że 2 ryby były ledwo żywe, płetwy poobgryzane itp. (foto w moim temacie z tanganiką)
- generalnie tylu zwłok w akwariach nie widziałem w żadnym sklepie zoologicznym, a co dopiero w hodowli
- F1 BUAHAHAHA niezły żart, narybek w akwariach i kotniki w co drugim większym, chłop to rozmnaża na bieżąco
- reklamował się na FB na grupie "Pyszczaki Malawi-Tanganika", wrzucił zdjęcia pomieszczenia i było cud miód, z tym że rozkład pomieszczenia się zmienił i w owych niskich suterenach sufit się podniósł i nawet okno wyrosło. Tak. Pod ziemią.
- 20zł za sztukę ryb gorszych niż w zoologu
Walić typa na czarną listę jak dla mnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Malawi Śląsk - przez seba8989 - 09-12-2016, 15:08 PM
RE: Malawi Śląsk - przez mironers - 09-12-2016, 19:30 PM
RE: Malawi Śląsk - przez seba8989 - 09-12-2016, 19:41 PM
RE: Malawi Śląsk - przez aquafan - 09-12-2016, 20:29 PM
RE: Malawi Śląsk - przez seba8989 - 09-12-2016, 23:24 PM
RE: Malawi Śląsk - przez aquafan - 10-12-2016, 18:47 PM
RE: Malawi Śląsk - przez w-2 - 10-12-2016, 22:20 PM
RE: Malawi Śląsk - przez Triglav - 11-02-2017, 03:11 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości