• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#41
(25-11-2016, 00:08 AM)Ornatum napisał(a): To nie miejsce na kółko wzajemnej adoracji,które piętnuje za inne od nich poglądy..
A straszyć to można dzieci w przedszkoluSmile

Skoro odgrzewamy przysłowiowego kotleta to jeżeli mogę prosić to niech ktoś rozwinie przesłanie Pana Ornatum i wyjaśni mi dokładniej, najlepiej z przykładami takiego postępowania na tym forum.

Na razie ciągle słyszę:

- o kółku adoracji - jak to się objawia i gdzie wystąpiło?
- o tym, że niektórzy nie piszą bo się boją - niech się wypowiedzą te osoby przynajmniej czego się tak boją?
- o tym, że ktoś kogoś piętnuje - o co chodzi, pokażcie mi to!!!

Generalnie na forum zawsze trzeba się liczyć z różnymi zdaniami, każdy ma prawo wypowiedzieć się osobiście i szczerze.
Mamy być na forum szczerzy czy zakłamani i każdemu pisać, że piękne jest to co pokazał lub opisał? To jest bez sensu, jeżeli mam inne zdanie na jakiś temat to nie mogę czuć presji, że jak się wypowiem negatywnie to autor wątku się obrazi albo poczuje napiętnowany.

To jest jakaś niewytłumaczalnie napędzana histeria, nie do końca wiem po co i przez kogo ale dajcie już temu spokój.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 25-11-2016, 22:20 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości