• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#12
Panie i Panowie, tak jak Łojciec pisze. To nie Team podjął decyzję "oł jeee, wywalamy Foresta". To Forest napisał do nas o możliwość usunięcia konta. Nie zrobiliśmy tego na początku z jeszcze jednego powodu(niż poprzednio wspominane)- było już kilka sytuacji, kiedy użytkownicy forum prosili o to, a jednak po kilku dniach przerwy wracali na forum. Jednak cała sytuacja eskalowała i eskaluje dalej.
A drodzy Użytkownicy nawołujący do danie możliwości powrotu Foresta, może niech najpierw sam zainteresowany napisze do nas w tej sprawie? Żadnej próby kontaktu, poza wybieleniem siebie na naszym profilu na FB, nie było.
 
Ogólnie cała ta sytuacja jest bardzo dziwna dla mnie, bo oparta o niedomówienia i wręcz pomówieniach związane z ZooBotaniką. Bardzo podobna sytuacja miała miejsce tuż przed premierą 4tego numeru ezinu. Wtedy ktoś(niestety córka Foresta nie była skłonna mi napisać od kogo tego się dowiedziała) rozsiewał plotki, że jestem bardzo "niezadowolony"(delikatnie i cenzuralnie mówiąc) z okładki, na której jest EBJD. Było to o tyle kuriozalne, że sam z PiotrKiem optowałem za tym zdjęciem i tą okładkę projektowałem. Big Grin Wtedy temu komuś się nie udało, za to teraz idealnie trafił ze swoją prowokacją na podatny grunt.

W całej tej sytuacji smuci mnie, że są osoby nieżyczliwe forum i Teamowi, rozsiewające plotki. Smuci mnie też, że jest grupa osób aktywnie rozmawiająca we własnym gronie o tym jak na forum źle się dzieje. Jednak kiedy jest możliwość i wręcz potrzeba by to zdanie napisały na forum- milczą.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości