• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia

#8
Tym razem Ja odpowiem jak widzę sprawę oraz wytłumaczę Wam czym jest dla Mnie team.

Panowie którzy chca przywrócenia lub dania szansy sie wypowiedzieć Damianowi chciałbym przypomnieć iż Damian sam poprosił o usunięcie jego z forum. Wcześniej nikt nie miał zamiaru broń boże chłopa ruszać.
Po drugie widze ze ponownie poruszona została sprawa zoobotaniki. Miałem to wcześniej napisać lecz jakoś nie chciałem się zbytnio wciągac w ten temat ale teraz juz wypada.
Jeżeli chodzi o komentowanie akwarium Damiana na targach to odpowiadam TAK był temat podjęty może nawet były śmiechy!!! Ale śmiechy w pozytywnym słowa znaczeniu. Moim zdaniem jeżeli ktoś dzieli czymś publicznie to Ja mam prawo o tym rozmawiać komentować śmiać się czy płakać . Ze Mnie się ludzie śmieją że jestem gruby łysy i brzydki ... Mam to w dupie!!!
Jeżeli ktoś nie lubi prawdy no to niestety ma problem. I tu problem znalazł Damian. On obraził się juz po pierwszych komentarzach negatywnych w jego temacie jak niektórzy zauważyli.
Dodam że jakbym miał okazję poznać Damiana to przy nim tak samo bym rozmawiał jak na targach. Byłem w głębokim szoku że można się obrazić za to że ktoś o czyms rozmawiał. Po to jedziemy na targi czy na spotkania żeby rozmawiać!!! Nie rozmawiałem o tym że Rysieek piecze niedobry chleb (Rysiu żart oczywiście) tylko rozmawiałem o akwarystyce!

Przy tej okazji chciałbym zaprosić Was abyście z nami jeździli i sie spotykali , wtedy pośmiejemy się z Rukiego Koby czy Zośki !!!

Bana dostał Macioch i z tego powodu jest mi bardzo przykro. To mój kolega który ma niewyparzony język (tak jak Ja zresztą) ale jak ktoś go poznał to wie że to zajebisty pokręcony młody człowiek.
Damiana mi szkoda bo wie na pewno wiecej o rybach niż ja i wielu innych z nas.
Ale powtarzam to nie my chcieliśmy jego usunięcia.
W teamie była głęboka dyskusja co zrobić mamy w tym przypadku.
Tutaj temat Damiana kończę. Mam wielką nadzieję poznać go osobiście i wypić z Nim browara.

Odnośnie wpisów o grupie trzymającej wałdzę czy cos w tym stylu.
Tak TEAM bezsprzecznie trzyma władzę na tym forum!
To my decydujemy o wielu rzeczach. Wiele z tych decyzji jest trudnych , ciężkich. Wiele decyzji sprawia że w temacie kipi , bo mamy nie raz inne zdania.
To Team robi zrzutę pieniężną na opłacenie serwera , to w teamie projektujemy koszulki i kalendarze , to Team jeździ na wystawy wykłada własne pieniądze na paliwo , piasek ryby itp. To team poprawia wasze błędy na forum. To chłopaki z teamu stoją na poczcie w kolejce z 40-toma przesyłkami do wysłania. To chłopak z teamu musi przyjąć policzyć kasę za koszulki , kalendarze itp. teamowi graficy spędzaja noce na składaniu e-zinu i kalendarza.
I Wy macie czelność pisać że jesteśmy źli?
Tak w rzeczywistości jestemy przyjaciółmi spotykami się , jeździmy razem tu i ówdzie. Każdy kto miał okazję Nas poznać na wystawach na PCW czy gdziekolwiek idziej niech sie wypowie czy my jesteśmy żli?

Zajmimy się akwarystyką , piszmy , plotkujmy , opowiadajmy , podniecajmy się , sprzeczajmy ... ale o akwarystyce.

Zrozumcie że to jest forum i mamy prawo się wypowiadać komentować.
Nie bójmy sie krytyki , każda krytyka może nas czegoś nauczyć.

Zakładajmy tematy , szukajmy zajebistych ryb , wyjeżdzajmy na wyprawy .

Pamiętajcie że TEAM cichlidae.pl zawsze stara siś działać w dobrym celu!!!
Zrozumcie też że nie ma ludzi którzy dla wszystkich potrafia zrobić dobrze , no moze poza Mną Wink

a teraz przepraszam że takie wypracowanie wyszło Big Grin


To pisałem Ja ... Gruby ... Łysy ... Kilof ... zwany Łojcem Wink

P.s. Zapomniałem dodać jeszcze jednej rzeczy.
Tak popełniamy błędy , nie raz podejmowaliśmy złe decyzje. I dlatego macie prawo nas krytykować i opierd... Ja jestem z tych co nie boja się krytyki i przede wszystkim sie nie obrażają!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 00:08 AM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 25-11-2016, 19:12 PM
RE: [wydzielono]Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ornatum - 26-11-2016, 18:19 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez filas - 28-10-2016, 23:57 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez tatakuby - 29-10-2016, 11:26 AM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 13:28 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 16:00 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ramirez Dolores - 29-10-2016, 16:33 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Ruki - 29-10-2016, 17:50 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 29-10-2016, 18:41 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Sloma - 30-10-2016, 15:55 PM
RE: Zmiana w Regulaminie - posty i zdjęcia - przez Rysiek - 30-10-2016, 16:09 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości