• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: może coś innego?

#4
(02-04-2015, 20:50 PM)piotrK napisał(a): Za dużo chcesz, niestety Smile Musisz się zastanowić, co Ci się na prawdę podoba. Po to jest dział Prezentacji Smile Dopasuj gatunek pielęgnic do roślinnego (a rozumiem że takie posiadasz) akwarium. Jest tego cała masa, ale pielęgnice z J. Wiktorii do nich nie należą. Celuj w SA albo Afrykę Zachodnią. Gotowego przepisu niestety nie dostaniesz, bo jak zaczniemy Ci tu wypisywać możliwości to całkiem zgłupiejesz Big Grin
no tak tylko chodzi o pielęgnice do moich parametrów, nie większe niż 12 cm, wiem jakie mam możliwości, a propozycję akwarium z filtrem ro mam zaplanowaną i nie ma w niej pielęgnic, wiem, że są barwniaki itp. ale ich nie planuję, chciałem mieć w akwarium pseudocrenilabrus nicholsi, ale twardość nie pasuje, wcześniej miała być Tanga lub Malawi, ale chciałem mieć roślinne, a spodobały mi się raki np. cherax lorentzi ja już pisałem, więc z filtra ro musiałem zrezygnować i zacząłem szukać w CA, choć szczerze mówiąc te ryby do 12cm niezbyt mi się spodobały, i wtedy wpadłem na pomysł , żeby pomieszać pielęgnice z Wiktorii ( tylko nie roślinożerne) z roślinami, raczej, a propo możliwości to nie zgłupieję bo siedzę w tym od wakacji i  szukałem też na obcojęzycznych stronach, a upodobania mi się tak zmieniały, że raczej mnie już nie zadziwicie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
może coś innego? - przez dzierlatka21 - 31-03-2015, 18:53 PM
RE: może coś innego? - przez dzierlatka21 - 02-04-2015, 20:26 PM
RE: może coś innego? - przez piotrK - 02-04-2015, 20:50 PM
RE: może coś innego? - przez dzierlatka21 - 02-04-2015, 21:25 PM
RE: może coś innego? - przez Ruki - 02-04-2015, 22:29 PM
RE: może coś innego? - przez tatakuby - 02-04-2015, 22:30 PM
RE: może coś innego? - przez dzierlatka21 - 02-04-2015, 22:57 PM
RE: może coś innego? - przez piotrK - 02-04-2015, 23:02 PM
RE: może coś innego? - przez dzierlatka21 - 04-04-2015, 15:11 PM
RE: może coś innego? - przez piotrK - 04-04-2015, 22:25 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości