• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl Team!

#1
Chciałem ogłosić, że niedawno został powołana specjalna komisja ds... Nie, to brzmi za bardzo jak w naszej polityce Smile Jeszcze raz.

Wspólnie z pomysłodawcami - Łukaszem (Ruki), Piotrem (piotrK) i moderatorami (Kuba (qbsztyk1), Krzysiek (Sendog)) stworzyliśmy grupę o nazwie Cichlidae.pl Team, która zajmować się będzie wszelkimi sprawami organizacyjnymi związanymi z naszym forum. Jest to super sprawa dla mnie, ponieważ odciąży mnie to sporo, a jak już pewnie wielu z was zauważyło nie należę do osób dysponujących wielką ilością wolnego czasu, a jak najbardziej należę za to do tzw. leni Smile Myślę, że oprócz mnie, bardzo zyska na tym również nasze forum, ponieważ osoby wymienione powyżej odznaczają się naprawdę ogromnym zapałem i zaangażowaniem w ideę popularyzowania i szerzenia wiedzy na temat pielęgnic.

Grupa ta będzie mogła być (już nawet została!) rozszerzana o nowych użytkowników, którzy wyróżnią się kreatywnością i ciekawymi pomysłami oraz oczywiście chęcią pomocy - zarówno na forum jak i "w terenie".

Pierwszym z zwerbowanych do nowej ekipy został Darek (dator), który dołączywszy do forum stosunkowo niedawno, wniósł swoją obecnością już bardzo wiele. Nie będę wymieniał, bo każdy kto czyta forum, wie o czym nawijam Smile

Na razie członkowie Cichlidae.pl Team nie wyróżniają się niczym na forum - nie mają żadnej specjalnie widocznej rangi, odznaki, czy koloru (ale pewnie niebawem coś wymyślę Smile ), ale mają za to specjalne uprawnienia (mowa o założycielach grupy) i specjalne podforum, niewidoczne dla reszty, gdzie będą toczyły się dyskusje, plany i potajemne knowania ekipy Smile

O wynikach tych działań, podjętych decyzjach i wszelkich istotnych zamierzeniach, będziecie dowiadywać się w tym dziale.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Cichlidae.pl Team! - przez Topielec - 10-10-2011, 09:49 AM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez jjacek - 19-05-2012, 10:40 AM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez Topielec - 19-05-2012, 13:19 PM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez jjacek - 19-05-2012, 14:16 PM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez Topielec - 20-05-2012, 16:20 PM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez jjacek - 20-05-2012, 16:37 PM
RE: Cichlidae.pl Team! - przez Topielec - 21-05-2012, 12:47 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości