• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny?

#11
(02-11-2012, 18:49 PM)mei napisał(a): Z tego co widzę to jest sama pompa bez żadnych gąbek i innych dodatków. Przynajmniej na żadnej stronie nie jest napisane, że coś jest w pudełku. Na allegro jest kilka ofert tej głowicy, np. ta http://allegro.pl/aquaszut-pompa-t-head-...57453.html

Fakt, jest jeszcze giełda. Dzieki za link-zakupiłem jako wspomagajacą. I masz rację w pudełku jest sama głowica plus wieszak, króciec i rurka do napowietrzania.
Patrzyłem na instr.z pudełka i tam są opcje, a wtedy zakupiłem z pojemnikiem z włókniną (nie używana). A gąbka idealna do tego wieszaka jest o średnicy 9cm -okragła lepsza -rybka przypadkiem nie dostanie się miedzy gabkę a szybę.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 21:50 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 22:55 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez novi - 02-11-2012, 19:48 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 07:40 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 11:55 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 06-11-2012, 00:24 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 07-11-2012, 16:25 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości