• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna

#18
(10-10-2012, 18:52 PM)piotrK napisał(a): Zazwyczaj zamiast komentować aranżacje zwykłem czepiać się zdjęć akwariów (choć sam nie umiem ich robić), ale to akwarium wyszło Ci na prawdę sympatycznie. Podobnie jak zbiornik Andooszki na Zoobotanice pokazywał po co neonom takie a nie inne ubarwienie. Dodam, że bardzo lubię taki "stok" utworzony z dna z jednej strony akwarium na drugą. Niestety przy pielęgnicach (większości z nich) marne są szanse, że taki układ utrzyma się przez dłuższy czas.

Istotnie nie tylko aranżację, ale cały projekt stworzyłem pod neony. Może troszkę tu przesadziłem, ale to dlatego że przez tyle lat bycia już akwarystą nigdy ich nie miałem.

Pewnie narażę się apistomaniakom, ale rozważane przeze mnie pielęgniczki miały być tu tylko niekoniecznym dodatkiem. Cóż każdy rozkłada akcenty tak jak chce. Jak już pisałem jako "zaledwie dodatek" apisto mogły czuć się tu nie do końca komfortowo więc z nich zrezygnowałem.

W przypadku wszystkich zbiorników zawsze daję wyraźny spadek podłoża. Zbyt równomierny rozkład sugeruje, że pod spodem jest szkło.

Pozdrawiam
Christo
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 09-10-2012, 18:39 PM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 09-10-2012, 21:05 PM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 10-10-2012, 08:15 AM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 10-10-2012, 10:04 AM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Christo - 10-10-2012, 20:12 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości