• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna

#15
Trafiłeś K-Pon - koniec stycznia.

Odnośnie syfku znalazłem fotki z sierpnia zeszłego roku kiedy akwa było trochę bardziej zasyfione, fotki też niechlujne, ale nie miały być publikowane.

   

Jak napisał gdześ bodaj Ruki „akwa takie jakim jest na co dzień” czyli w tym wypadku z oryginalnym oświetleniem, workiem torfu i zaciekami na przedniej szybie.

Po lewej stronie efektowny badyl o kształcie „w pętelkę”, w tle ledwie dostrzegalne sylwetki neonów, na górnych badylach widoczne sinice. Na dnie było wówczas trochę liści. Chciałem zastosować jakieś niewielkie (bo i akwa nieduże) i wrzuciłem fikusa drobnolistnego, wprawdzie inny kontynent, ale lepsze to niż „złota polska jesień”. Z liści ostatecznie zrezygnowałem bo były najjaśniejszą częścią aranżu. Generalnie wtedy akwa wyglądało bardziej naturalnie (głównie dzięki sinicom) – choć to subiektywne.

Kieliszek po prawej służy oczywiście do rozdrabniania pokarmu dla neonów.Big Grin

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 09-10-2012, 18:39 PM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 09-10-2012, 21:05 PM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 10-10-2012, 08:15 AM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Killifish - 10-10-2012, 10:04 AM
RE: [112l][Ameryka Południowa] Zbiornik do moczenia drewna - przez Christo - 10-10-2012, 13:30 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości