• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [ 520/340 l ] Banda Azjatów na Czarnym Lądzie.

(17-07-2021, 17:57 PM)Goran napisał(a): Co do transów to martwi mnie tylko jedno, że i moje i tamte nowe to rodzeństwa. Oby tylko gdzieś dalej nie były spokrewnione jedne z drugimi. Wiem, że nie mam nad tym kontroli, ale szkoda by było, jak by po dokupieniu nowych pary się tak dobrany, że obecna singielka nadal będzie sama.

Tylko, że to może być twoim zmartwieniem jeżeli chcesz pozyskać wartościowe młode o dobrej puli genetycznej, czy to na handel czy do długotrwałego chowu. Natomiast jeżeli twoim głównym celem jest trzymanie i to teraz 3 par (jeśli inaczej to proszę mnie poprawić) to nie ma to takiego znaczenia. Jeżeli nie chcesz wprowadzać kolejnych chowanych wsobnie osobników "na rynek" to po prostu je ... lub niech zrobi to reszta obsady. Moje przygody z przychówkiem "Sajek" jakiego dorobił się mój tata, szybko skłoniły mnie, by mu kupić w prezencie jakieś reduktory

Przypomnę ci tylko, że jakiś czas temu wspomniałeś o zmianie biotopu, a tu takie rozterki....

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [ 520/340 l ] Banda Azjatów na Czarnym Lądzie. - przez el_polako - 17-07-2021, 21:34 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości