• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach...

#5
Tak Darku spotkalem ale z 10 lat temu Smile Teraz wielu wie, ze to ma wartosc Smile

Maly slownik zoologiczny mam z 76r. Brakuje w nim tylko pocztowki dzwiekowej, slajdy mam.

Ksiazki H. Frey'a mamy te same. Prawda, ze Moje akwarium wymiata? Warto ta pozycje polecac, bo mimo, ze stara, to stanowcza i nie poleca zadnych bigosow w zbiorniku a biotopy. I te rysunki - cudo Smile

Ksiazki Wiecheckich mam w dobrym stanie i za grosze.

Mam takze ksiazki, ktore wymieniles... Kronobis z 86r., Huszcz z 85r.

W antykwariacie byla w swietnym, idealnym stanie - mala plamka to nie problem, ksiazka RYBY W AKWARIUM H. Jakubowski, J. Ring. Nie pamietam ktore wydanie, bo ja mam trzecie z 83.

Mam H.Frey'a, Barwny swiat w akwarium z 57 ale rarytasami sa: Z.Loreca. Akwarium slodkowodne z 1936 r. oraz W.T.Innes, Exotic Aquarium Fishes z 1952 r. To po tacie zostaly, jak wiele innych ksiazek, czasopism, przedrukow.
Zachecam wszystkich do szukania po antykwariatach, bo sa perelki, jak ksiazka Horn'a
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach... - przez Killifish - 02-05-2012, 13:49 PM
RE: OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach... - przez Killifish - 02-05-2012, 15:14 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości