• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami

#55
No i właśnie z obolałymi plecami zakończyłem prace budowlane w fisznicy. Można wjeżdżać z regałem i baniakami Hura

Co prawda ściany i wylewka jeszcze schną ale myślę, że do przyszłej soboty kiedy planuję operację przenoszenia zbiorników będzie ok. Planuję jeszcze dołożyć dwie lampy na belkach pod sufitem jeśli światło ze zbiorników nie będzie dostatecznie doświetlać pomieszczenia. Nie chcę robić tam zbyt jasnego oświetlenia. Póki co założyłem odrestaurowaną prawie 60 letnią lampę, która dawno dawno temu była używana w naszej stodole. Ceramiczna, uruchomiłem ją dziś, ładnie współpracowała i zadziała od razu Smile
Grzejnik już pracuje i pomału będę podnosił temperaturę,aby dojść do około 22 stopni C. Elektryka pod zbiorniki gotowa. Instalacja do napełniania zbiorników gotowa. 

   

   

   

   

   

   

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 30-10-2017, 21:07 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 11-11-2017, 17:23 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 23-11-2017, 01:13 AM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 11-11-2017, 22:14 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 12-11-2017, 02:44 AM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Sendog - 07-12-2017, 23:27 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 08-12-2017, 15:13 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości