• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedam piękne i rzadkie pielęgnice - aktualizacja oferty

#17
(05-01-2012, 19:41 PM)rmboss napisał(a):
(05-01-2012, 18:23 PM)Ruki napisał(a): Darek, pochwal się fotkami rybonów na forum. Smile

Przegladalem kanal youtube Darka i fotki ze strony i tylko jedno zdjecie Hoplarchusa znalazlem Smile

Rafal

A ja znalazłem 7 zdjęć:
http://www.cichlasoma.pl/AP1.html


(05-01-2012, 22:19 PM)conanik napisał(a): No i jak z agresją bo czytałem że średnio łagodne ze wskazaniem na więcej niż mniej. Czyli czy nadają się do towarzyskiego i jak z agresją wewnątrzgatunkową

Przy tej wielkości, porównałbym ich temperament i stopień agresji do rodziny Heros.
(05-01-2012, 18:23 PM)Ruki napisał(a): Darek, pochwal się fotkami rybonów na forum. Smile

Kuba (qbsztyk1) przejmuje właśnie stery mojej stronki internetowej. Zrobimy porządek ze zdjęciami na stronce i jednocześnie uporządkujemy moją galerię na Forum, na bieżąco uzupełniając ją o nowe fotki (mam zamiar robić ich sporo).
Zastanawiam się, czy wrzucać tutaj filmiki (też ich będzie coraz więcej). Szczegóły pozostawiam do decyzji Kubie, ponieważ jak wiecie, tak sobie to wszystko ogarniamShy.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Piękne pielęgnice sprzedam - przez dator - 22-12-2011, 15:42 PM
RE: Sprzedam piękne i rzadkie pielęgnice - przez arsik - 23-12-2011, 11:30 AM
RE: Sprzedam piękne i rzadkie pielęgnice - przez dator - 23-12-2011, 12:48 PM
RE: Sprzedam piękne i rzadkie pielęgnice - przez dator - 29-12-2011, 12:30 PM
RE: Sprzedam piękne i rzadkie pielęgnice - aktualizacja oferty - przez dator - 05-01-2012, 22:42 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości