• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Większe pielęgnice w sklepie w Wawie

#1
Mniej ruchu jest w tym dziale Smile więc wrzucam to co w sobotę udało mi się z większych ryb nakręcić w sklepie na "d" w Warszawie Smile
Ryby trochę styrane, ale filmik chyba mniej więcej pokazuje co tam teraz pływa w zbiornikach.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Kolego kiedy nagrywałeś ten film? ja byłem w sobote I patrzyłem za małymi tapajosami I nie zauważyłem a na filmie widzę że są

Wysłane z mojego T1-A21w przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(13-03-2019, 19:16 PM)Rademenes napisał(a): Kolego kiedy nagrywałeś ten film? ja byłem w sobote I patrzyłem za małymi tapajosami I nie zauważyłem a na filmie widzę że są

Wysłane z mojego T1-A21w przy użyciu Tapatalka
Właśnie miałem zadać podobne pytanie Smile, ale w moim przypadku okazało się, że wiem kiedy było nagrywane, bo mój głos znajduje się w 4 minucie w rozmowie ze sprzedawcą... Kupowałem właśnie 15szt. Pseudotropheus Tropheops Chilumba...

Jeżeli można to odpowiem za kamerzystę Smile nagranie było w sobotę w okolicach godziny 17:30-18:00...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Młode red heady widziałem w sobote na  ul. Radzymińskiej (robbo).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Późno pojechałem i może z pośpiechu przeoczyłem Big Grin
Ładne te flowerhorny są i jak za takie to fajna cena jest

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Są młode tapajosy - po prawej stronie na górze (w części "amerykańskiej" sklepu)
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(13-03-2019, 20:36 PM)Morganelo napisał(a):
(13-03-2019, 19:16 PM)Rademenes napisał(a): Kolego kiedy nagrywałeś ten film? ja byłem w sobote I patrzyłem za małymi tapajosami I nie zauważyłem a na filmie widzę że są

Wysłane z mojego T1-A21w przy użyciu Tapatalka
Właśnie miałem zadać podobne pytanie Smile, ale w moim przypadku okazało się, że wiem kiedy było nagrywane, bo mój głos znajduje się w 4 minucie w rozmowie ze sprzedawcą... Kupowałem właśnie 15szt. Pseudotropheus Tropheops Chilumba...

Jeżeli można to odpowiem za kamerzystę Smile nagranie było w sobotę w okolicach godziny 17:30-18:00...

Wszystko się zgadza Smile
O proszę widzisz mijają się ludzie w tym sklepie zamiast postać pogadać hehehe
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości