• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: West African Cichlid meeting 2019

#41
Ja jestem również mega zadowolony z pobytu w Dulmen z dwóch powodów. Pierwszy bo dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, które wcześniej wydawały mi się zbyteczne w obyciu z rybami, a drugi bo ponownie mogłem się spotkać z przyjaciółmi i pośmiać się nie tylko na temat ryb, ale także z podziemnego krasnoludka Łojca Mysia Pysia.

Poza tym nadal jestem w Niemczech, ale już teraz mogę napisać co przywiozę:

Z WAC:

1. Divandu Albimarginatus - dzikie od Antona
2. Tylochromis Lateralis F1
3. Pelmatolapia Mariae "Meme" - dzika para  MEGA wielka
4. Stomatepia Pindu F1

Z CA:

1. Cribroheros Altifrons
2. Darienheros Calobrensis - WF para
3. Theraps Irregularis - F1

No i jak wrócę to k.... nie wiem ile czasu spędzę jeszcze z tymi rybami, zanim pójdę spać. Wolę na nie patrzeć jak już się narobię, a o narobieniu zapomnieć.
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(18-03-2019, 20:24 PM)filas napisał(a): Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki
Zrobię jutro u Tomka i Ci wyślęBig Grin
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
(18-03-2019, 16:49 PM)Ruki napisał(a): No ten rybi tetris w niedzielę był niesamowity. Big Grin

Ja przywiozłem:
(...)
- Nymphoides sp. "Cameroon"

A mnie ciekawi ta nazwa, wg gugli to badylek Big Grin Ruki, zapodaj zdjęcia Smile
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Bo to jest badylek Big Grin. Ruki roślinny się zrobił
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
(18-03-2019, 22:25 PM)Bastet napisał(a):
(18-03-2019, 16:49 PM)Ruki napisał(a): No ten rybi tetris w niedzielę był niesamowity. Big Grin

Ja przywiozłem:
(...)
- Nymphoides sp. "Cameroon"

A mnie ciekawi ta nazwa, wg gugli to badylek Big Grin Ruki, zapodaj zdjęcia Smile
Nom, to roślina, lotos z Kamerunu. Mam 3 sadzonki, które tragicznie źle zniosły transport- zobaczymy czy w ogóle odbiją.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
(18-03-2019, 22:35 PM)Ruki napisał(a): Nom, to roślina, lotos z Kamerunu. Mam 3 sadzonki, które tragicznie źle zniosły transport- zobaczymy czy w ogóle odbiją.
Jeśli odbiją zaklepuję rozmnożoną sadzonkę lub dwie Big Grin
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
(18-03-2019, 20:11 PM)mady haze napisał(a): Ja jestem również mega zadowolony z pobytu w Dulmen z dwóch powodów. Pierwszy bo dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, które wcześniej wydawały mi się zbyteczne w obyciu z rybami, a drugi bo ponownie mogłem się spotkać z przyjaciółmi i pośmiać się nie tylko na temat ryb, ale także z podziemnego krasnoludka Łojca Mysia Pysia.

Poza tym nadal jestem w Niemczech, ale już teraz mogę napisać co przywiozę:

Z WAC:

1. Divandu Albimarginatus - dzikie od Antona
2. Tylochromis Lateralis F1
3. Pelmatolapia Mariae "Meme" - dzika para  MEGA wielka
4. Stomatepia Pindu F1

Z CA:

1. Cribroheros Altifrons
2. Darienheros Calobrensis - WF para
3. Theraps Irregularis - F1

No i jak wrócę to k.... nie wiem ile czasu spędzę jeszcze z tymi rybami, zanim pójdę spać. Wolę na nie patrzeć jak już się narobię, a o narobieniu zapomnieć.

Poszalałeś z tymi rybami PiotrzeSmile Rozpakowywanie jest męczące, ale potem pierwszy "look" na zbiornik i nowe ryby wynagradza wszystko.

(18-03-2019, 20:24 PM)filas napisał(a): Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki

Jak Ruki ma Entermius i rośłlny to Ty możesz mieć mrukiSmile Mówię Ci odlot. Nie sądziłam, ze tak na nie się zajawięSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Marto, ja mam akurat małe brzaneczki afrykańskie, jako towarzystwo dla barwniaków. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Masz ich zdjęcia? tych Enteromius? 

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości