• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gymnogeophagus balzanii

#1
Dziś zostalem szczesliwym opiekunem gymnogeophagus balzanii rybcie mają ok 6cm narazie plywaja w kwarantanie 240l, a docelowo zbiornik 180x60x60. Fotki wrzoce jak tylko rybcie troche sie osfoją .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witam, wrzucaj , wrzucaj, ciekawy jestem ... Taż się nad nimi zastanawiam...
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Musze dać im trochę czasu na uspokojenie narazie sobie pływają ale płoszą się jak podchodzę do akwarium. Powoli im sie wybarwia brzuch na żółto Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Czym jesli chodzi o mrozone karmic ziemki ??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(11-03-2018, 09:23 AM)ozim87 napisał(a): Czym jesli chodzi o mrozone karmic ziemki ??

Mrożone sajgonki im daj.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Masz warunki żeby je zimować?
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Chodzi mi o kupne mrozone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
chodzi o zimowanie ryb Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Witam, moje wcinają wodzienia, artemie, i ochotkę. Od czasu do czasu dostawały suchy ( naturefood) a w letnie dni, żywą dafnię. Ogólnie czym szerszy zestaw tym lepiej ..Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(11-03-2018, 18:50 PM)galimedes napisał(a): Witam, moje wcinają wodzienia, artemie, i ochotkę. Od czasu do czasu dostawały suchy ( naturefood) a w letnie dni, żywą dafnię. Ogólnie czym szerszy zestaw tym lepiej ..Smile

Dzieki za info wlasnie o to mi chodzilo
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości