• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [350] [ Ameryka Południowa ] Guianacara owroewefi

#21
Jak chcesz to umisz! Big Grin 
Proszę więcej fot bo super to wygląda. I filmik....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Dzięki wam Wink
Już myślałem, że będzie hurr durr, aquascapingowy tunel mu wyszedł Rotfl

Link do kilku dużych fotek na imgur pod jest ostatnim zdjęciem.

A ja ciągle nie moge dodać załącznika- ścieżka znika po kliknięciu dodaj załącznik. Mimo, że zdjęcia są okrojone do 800x600 i/lub <1 MB... Bezradny jakie są dokładne dopuszczalne rozmiary załączników?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(06-10-2018, 09:27 AM)Xiao Lohan napisał(a): Dzięki wam Wink
Już myślałem, że będzie hurr durr, aquascapingowy tunel mu wyszedł Rotfl

Link do kilku dużych fotek na imgur pod jest ostatnim zdjęciem.

A ja ciągle nie moge dodać załącznika- ścieżka znika po kliknięciu dodaj załącznik. Mimo, że zdjęcia są okrojone do 800x600 i/lub <1 MB... Bezradny jakie są dokładne dopuszczalne rozmiary załączników?

Taki rozmiar powijien przejsc, a klikasz "wstaw do posta" ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Nie pojawia mi się nawet ta opcja. Ścieżka zdjęcia znika przy ładowaniu (kilkając dodaj załącznik). Wcześniej nie miałem problemu z tym nigdy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Jest ok, gujany i tak przeorają ten baniak po swojemu i będzie wyglądał jeszcze naturalniej. No i nareszcie normalny piasek Tongue
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
no ładnie wygląda Smile mnie się podoba Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
9 gujanek w 350 a jak ładnie. U mnie 9 w 720 i już widzę że ciasno im - muszę przeobrazić na Twoje - wywalić rośliny a dodać gałęzi
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
(06-10-2018, 20:45 PM)novi napisał(a): 9 gujanek w 350 a jak ładnie. U mnie 9 w 720 i już widzę że ciasno im - muszę przeobrazić na Twoje - wywalić rośliny a dodać gałęzi

Bo to podrostki, największe ok 7cm
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Video 


Pare ujęć, żeby było widać, że gujany rosną Smile

Dorzuciłem torfu brykietowanego, który w którymś poście ktoś tu polecał jako barwiący wodę.... Zonk! Nawet moczenie w misce pełnej garści nic nie zabarwiło. Mimo to, wygląda fajnie jako dodatek do liści. Inna sprawa, że gujanki mi to wszytko przerzucają na jedną kupę po prawej stronie baniaka... A z tym na pewno nie wygram Haha
W narożnikach zamocowałem duże koszyczki-doniczki wypełnione biobalami i sadzonką skrzydłokwiatów. Coś tam z wody wyciągną jako hydroponika a i skoczkowie mają brakujący kawałek dachu nad łebkami.


Powoli męczą mnie te wszystkie śmigacze.. Chętnie zostawiłbym tylko cytrynki (ale w większej ilości, ok 20 szt.), i pandy, jako dodatek do gujanek. Choć szczerze powiedziawszy najefektywniej wyglądają tu razbory klinowe, które wraz z neonami przygarnąłem do adopcji... Bezradny


//miałem nadzieję następną aktualizację nagrać czymś lepszym niż fonem, ale rok się kończy a dalej nie udało mi się tego dopiąć.. Sad wybaczcie!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Akwarium bardzo przyjemne dla oka, podoba mi się ułożenie kamieni i korzeni nad nimi , dobra robota Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości