• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 40x40x70 Julidichromis

#21
Masz rację, że trochę to tak zabrzmiało. Miecze będą tam tylko chwilowo, na razie są małe (4 cm) więc spokojnie mają gdzie pływać. Obsadę zacznę kompletować jak skończę skałke.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Gałęzatkowe kombinacje [Obrazek: 90e60f7a0b639482b5a38382be173735.jpg]


[Obrazek: 6f79b43f3122de00b96d22f3272a1dc7.jpg][Obrazek: 11292fd69563a685ca5ea2f3af7ecffc.jpg][Obrazek: 40e26a1d49df520bf02324e3aa5a6009.jpg][Obrazek: 3acf522190cfe958b565abd2aa082946.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
W akwarium zagościł krab mangrowy. Do czasu przeprowadzki mieczyków do nowego domu mieszka w kotniku. Sztuczna skałka jest już prawie gotowa, tylko muszę ją jeszcze trochę podmalować, żeby się lepiej stapiała z prawdziwym wapieniem. Kolejnym etapem będzie zrobienie lampy na diodach power led z chłodzeniem wodnym (jako grzałka), bo na razie jest tylko prowizorka wzięta z innego akwa.



Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Zbiornik bardzo fajnie się prezentuje a z tego kraba jest niezły byczek:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(12-02-2018, 08:39 AM)schmeichel napisał(a): Zbiornik bardzo fajnie się prezentuje a z tego kraba jest niezły byczek:-)
Smile

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Proponuję zmienić tytuł wątku i przenieść go do innego działu niż tanganika
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Mangrowe powinno trzymać się w grupach. Na takie dno można dać 3-5 sztuk( jeden samiec), ale biorąc pod uwagę ilości kryjówek, to 1+2.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Ja bym tak nie był hop do przodu z identyfikacją krabów mangrowych do gatunku Big Grin. Ja miałem kilka podejść do mangrowców, raz nawet pomimo tego, że już miałem jaja u samic skończyło się tak, że pomimo dużego zbiornika i wielu kryjówek został mi się jeden dominujący osobnik- samiec, prawdopodobnie innego gatunku, który wytłukł resztę.
Problemem z mangrowcami jest to, że przychodzi miks :/. Jak się trafi jeden gatunek to połączenie może wyjść, ale i to nie jest gwarancją.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości