• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Amazonia Expeditions Peru 2017

#71
Jeden z filmików pokazujący strumień zasilający Rio Blanco która za jakieś 1.5km wpływa do Rio Tahuayo. Złowiliśmy tutaj Apistogramma agassizii oraz jakieś śmigacze Wink 



A tu pokazanie co robliśmy z rybami po złowieniu Wink

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Nie najlepszej jakosci film, bo deszcz lał przez noc i widać  WW, a dzień wcześniej był to strumień z przejżystą wodą. Jedyny na którym udało się nagrać Apistogramma. To ten sam strumień z którego pochodzą ryby złapane i przywiezione do Polski, tyle że trochę dalej od ujścia.

Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Hej, pytanie czy macie gdzieś "mapkę" z zaznaczonym miejscem rzeki Rio Blanco? Próbuję namierzyć gdzie to dokładnie jest ale nie bardzo mi to wychodzi. Zdjęcia i filmiki super!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
Jak znajde chwilke to zapodam , mam gdzieś.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
(07-11-2018, 13:24 PM)tatakuby napisał(a): Jak znajde chwilke to zapodam , mam gdzieś.
Byłoby super.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Okazuje się że teraz są już dokładniejsze zdjęcia google maps i tutaj widać dokładnie Rio Blanco. Dla ułatwienia podaje lokalizację GPS miejsca gdzie łączy się ona z Rio Tahuayo   -4.315209, -73.231990


   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Wielkie dzięki!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
(07-11-2018, 00:19 AM)SHARK napisał(a): Hej, pytanie czy macie gdzieś "mapkę" z zaznaczonym miejscem rzeki Rio Blanco? Próbuję namierzyć gdzie to dokładnie jest ale nie bardzo mi to wychodzi. Zdjęcia i filmiki super!

Dokładne współrzędne strumienia z filmu:-4.340472,-73.195512
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
Paweł zapodaj współrzędne TerraFirma.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
(10-11-2018, 23:01 PM)mpaw napisał(a):
(07-11-2018, 00:19 AM)SHARK napisał(a): Hej, pytanie czy macie gdzieś "mapkę" z zaznaczonym miejscem rzeki Rio Blanco? Próbuję namierzyć gdzie to dokładnie jest ale nie bardzo mi to wychodzi. Zdjęcia i filmiki super!

Dokładne współrzędne strumienia z filmu:-4.340472,-73.195512

Dzięki Smile

Ryby są naprawdę świetne - można siedzieć i się gapić bez końca.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości