• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Geophagus spec Panta Rhei

#1
Od czerwca są u mnie. Zobaczymy co z tego wyrośnie. Rybki bardzo płochliwe i skryte. Aga "Bastet" była cierpliwa i dzięki temu mam kilka fotek, dziękuje.


Załączone pliki Miniatury
                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Cała przyjemność po mojej stronie Smile
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Fajny mają kształt ciała, zdecydowanie bardziej smukłe niż większość surinamoidów Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Od trzech dni mam grupkę nowych lokatorów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Pięknie, gratulacje. Napisz coś o parametrach, sposobie rozmnażania itp. Mam nadzieje że odchowasz młode Smile
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Gratulacje jeszcze raz. Wie ktoś skąd one pochodzą?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(30-10-2017, 23:30 PM)piotrK napisał(a): Gratulacje jeszcze raz. Wie ktoś skąd one pochodzą?

Brazylia, Rio Teles Pires. Albo jak wolisz to z Panta Rhei LOL
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Czyli krystalicznie czyste wody. Smile Piękna rzeka
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Samiec szybko się znudził, dwa dni i wrócił do kawalerskiego życia. Wybaczam mu młody i głupi. Za to samotna samica to poezja dla wzroku, dwoi się i troi skazana na porażkę,lubię ją. Stadko coraz mniejsze.
Parametrów dawno nie mierzyłem, wiem że temperatura to 26 stopni, do akwarium leci, ciurka, kapie stale czyste ro. Sam jestem ciekaw więc sprawdzę.
Karmienie to loteria, żywy, mrożony, granulat czy płatki bez reguł, jedyne co pewne to piątkowa głodówka.
W baniaku mało kiedy ktoś grzebie, czasem wrzuce liści buku, a glon, tylko z szyb  usuwam dopiero jak bardzo i to bardzo utrudnia obserwację. 
Tyle z sposobu rozmnażania, myślę że podstawa to nie przeszkadzać hi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości