• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

#91
Właśnie te krążki długo utrzymują strukturę, nie rozwalają sie. Wystarczy połamać i wrzucić w rożne miejsca. Po 8-10h sa jeszcze w całości tylko, ze miękkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
(19-12-2017, 09:28 AM)arrowb napisał(a): Właśnie te krążki długo utrzymują strukturę, nie rozwalają sie. Wystarczy połamać i wrzucić w rożne miejsca.  Po 8-10h sa jeszcze w całości tylko, ze miękkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Potwierdzamy, technologia produkcji krążków Vitalis Grazer jest taka aby mogły przez cały okres żerowania ryb w ciągu dnia stanowić źródło pożywienia. Jeszcze dłużej swoją formę i właściwości zachowuje pokarm Vitalis Holiday Feeder (pokarm wakacyjny) również w formie krążków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
Kilka słów ode mnie na temat tej karmy.
Od jakiegoś czasu stosuję VITALIS Rift Lake Red CICHLID PELLETS S (1.5 mm)
Pellet ten w najmniejszym rozmiarze przeznaczony jest dla mięsożernych pielęgnic afrykańskich. 
Ja karmię nim młodzież wszystkich gębaczy z Wiktorii, Pseudocrenilabrus Lufubu oraz Teleogrammy. Wszystkie ryby jedzą go chętnie choć z większymi granulkami muszą się czasem pomęczyć. Pokarm jest według mnie dość treściwy i stosuję go jako uzupełnienie diety. 
Nie zauważyłem aby zostawały nie zjedzone resztki, ale zawsze staram się aby podać ilość taką która natychmiast zostanie zjedzona bo np. Teleogrammy są jak T-rexy Smile i nie polują na zdobycz, która się nie porusza (nie płynie). Generalnie polecam pokarm tego rodzaju. Mam opakowanie 120 g od około 2 m-cy i przy mojej dość dużej liczbie stosunkowo żarłocznych ryb uważam, że jest efektywny. Ważne aby dopasować jego wielkość do karmionych ryb. Nie może być ani za duży ani za mały. Dorosłe ryby (gębacze) S-ki praktycznie nie zauważają. Spróbuję zacząć je karmić M-ką. Mój sklep je ma Wink
Miałem też próbkę roślinnego granulatu VITALIS, który był bardzo lubiany przez podrośnięty narybek. Nie mam dokładnej nazwy - próbka była w woreczku bez opisu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Gdyby była akcja z próbkami to chętnie przetestuję m.in. pokarm weekendowy
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
(02-01-2018, 21:50 PM)Bastet napisał(a): Gdyby była akcja z próbkami to chętnie przetestuję m.in. pokarm weekendowy

Nowa edycja próbek będzie dostępna w najbliższych miesiącach, zrobimy wtedy jakąś akcje w próbkami jeszcze raz Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
Czekamy w takim razie. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Chcielibyśmy się dowiedzieć które próbki pokarmów Vitalis Aquatic Nutrition was interesują.

Po to aby wznowić akcję PROMOCYJNĄ Vitalis Aquatic Nutrition!


Bardzo duża część pokarmów została opracowana z myślą o rybach pielęgnicowatych z podziałem na rodzaj diety (roślinożerne, wszystkożerne) oraz na występowanie (Ameryka, jeziora afrykańskie).

Pełne opisy produktów oraz informacje odnośnie marki znajdziecie Państwo na: https://vitalisaquatic.uk/blog/product-t...cal-range/

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
Z chęcią przetestuję pokarmy dla małych pielęgnic oraz roślinne. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
Ja też z chęcią przestaję rośliny i wsztstkożerne
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Bardzo chętnie wezmę pod lupę roślinny (afryka).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości